2737
2734
عنوان

بچه ها میخوام اسممو عوض کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 694 بازدید | 27 پست
اسمت و بذار تو فریماه بذار من یه هم اسم پیدا کنم

ای جون چه گربه نازی ، ممنون فریماه ابجد کبیرش ۳۳۶ است برای مت خیلی زیاده من فرصت زیادی ندارم ۳۶ سالمه  مسخره ام نکنید تو کار پیدا کردن همیشه شکست میخورم یا این عجیب نیست هیچ کدوم از خواستگارام به مرحله ی بله برون نرسیده حسرت یه دسته گل به دلم موند از دست خواستگارا ذلّه شدیم میان خوششون هم میاد بار دوم میان بعدش دیگه دود میشن میرن هوا ، بعضی هاشون با عروساشون میان اونام نمیزارن سر بگیره مثلا یک نفر عروسش ابداً نگام نمیکرد ببینه سیاهم یا سفید با مامانم اصلاً حرف نمیزد ( 🤔 خب پس واسه چی اومده ) یا اکثر خواهرای پسرا واسم خط و نشون میکشیدن و بد برخورد میکردن ، 

من ۴ تا آبجی دارم ۲ تا داداش شاید به خاطر اینه که پرجمعیتیم سر نمیگیره یا اینکه شاغل نیستم یا اینکه چاقم ، من تحصیلکرده ام ولی شغل ندارم با خانواده ای نجیب و آرام و سرشناس قدم بلنده سفیدم ولی هیکلیم شاید به خاطر اونه ، تا به حال دوست پسر نداشتم کاش داشتم  .و...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ای جون چه گربه نازی ، ممنون فریماه ابجد کبیرش ۳۳۶ است برای مت خیلی زیاده من فرصت زیادی ندارم ۳۶ سالم ...

به نظرم این حرفارو ول کن 

اعتماد به نفست و تقویت کن 

انشالله بخت خوب نصیبت بشه و خوشبخت بشی عزیزم ❤️

فقط برای زیبایی خودت موهایت را شانه نزن ، گاهی مویت را شانه کن فقط برای خود مو ؛ او می خواهد مرتب باشد اما زبان سخن ندارد ، تو بر خال خالش دست بکش دندانت را مسواک کن فقط برای خود دندان ، او می خواهد تمیز باشد اما نمی تواند بگوید ، تو به او برس . به داد مخلوقاتی برس و کمکشان کن که توان تشکر از تو را ندارند . به مورچه ها غذا بده ، برگ درختان را نوازش کن ، خاک طاقچه را پاک کن ، اگر به مخلوقی کمک کنی و او در ازای کمک تو جای دیگر برایت جبران کند ، با جهان بی حساب می شوی ، اما اگر بی زبانها را آراسته کنی ، جهان به تو بدهکار می شود و بدهی خود را مانند تصویرت در آینه به تو پس می دهد . اگر یک مشت گندم به جهان بدهی ، جهان هم با همان حرکت دست تو مانند تصویر در آینه ، یک مشت گندم به تو می دهد ، با این تفاوت که مشت جهان بزرگتر است .
2731

آخه از یکی شنیدم یه دعانویس ماهر و خدا ترس ( از اونایی که دعای بد ابداً نمینویسه ) به گفت بختتو سنگین بستن باز نمیشه شما برو اسمتو عوض کن اسممو عوض کردم بعد ۲ ماه ازدواجم سر گرفت 

ببین عزیزم  الان که  کرونا  هست واسه بعدش  میگم.اجتماعی باش.  اگه وزنت بالاس  بیار پایین.نمیدونم  من اعتقاد به این طلسم و اینا ندارم گلم. سعی کن  شما هم بیخیال بشی تا وقتی اعتقاد داری  به این چیزا هر اتفاقی بیفته یا نیفته ربط میدی  به طلسم و ابجد و اینا. خودت اذیت میشی عزیزم

Karma😊

من توی ۲ دانشگاه درس خوندم پسرای زیادی ازم خوششون میومد جوری که باعث نفرت دخترا از من میشد . پسرای فامیل پسر خاله ام و پسر عموم سالها بهم علاقه داشتن با خاطرات زیاد اما چون داداشم غریبه گرفت اونارم مجبور کردن منو نگیره حتی بعد ازدواجش شنیدم خاله ام و دختراش  بهش گفته بودن هر کسی به غیر از اون دوباره میخواست بیاد این بار بهش گفتن اونو بگیری از وسط پاره اش میکنیم خواهرم به دختر خاله ام گفته بود چرا نمیرید فلانی ( دختر اون یکی خاله ام ) رو بگیرید قبلا هم پیشنهاد خواهر جاریشو داده بود [ شاید به این خاطر که نمیخواست منو بگیره ]

البته معیار خود من عدم ازدواج بافامیله غریبه دوست دارم ولی بد اقبالم 

2738
منم شنیدم اسم رباب سنگینه یکم نمیگم اعتقاد صد در صد دارم اما شنیدم همین آسمایی که خودت گفتی قشنگن. ...

نه بابا پس برم عوض کنم اتفاقا از بچه گی با اسمم مشکل داشتم . ممنون