2733
2739
عنوان

اونایی که دوتا بچه پشت هم دارن بیان

389 بازدید | 55 پست

سلام مامانا من خیلی داغون شدم پسراولم۱۹ماهسه دومی فردا میشه سه ماهه واقعا نمیدونم چطوری بگذرونم روزا رو همیشه یکی رو پام هستن تابخابونمش اولی بسدت خیودشده دومی سبک خوابه.ما دومی رو بغل نمیکنیم چون پسرم حسودی میکنه و به بچه اسیب میرنه ازطرفی دومیه هم بزرکترشده غلت میزنه خابش کمترشده دلش میخاد ازتخت بیاد بیرون.هرروز کام گریست بیشتر صبحا کوچیکه رو میدم مادرشوهرم تا ظهر اخه شیرخشکیه حداقل بتونم ناهارمو درست کنم.ولی با مسیله خوابشون مشکل دارم و واقعا نمیدوتم چکارکنم که دومی خابش سبک نباشه.توروخدا یکم ازتجربهاتون بهم بگین

تحمل کردن تنها چاره است نهایت بزارش تو گهواره تا میبینی داره بیدار میشه گهواره رو تکون بده تا بخوابه 

وزن اولیه۸۳☹️ وزن هدف اول۷۵ 😘هدف دوم ۷۰🤩🤩🤩🤩

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من تا بچه دومم دنیا بیاد پسرم ۲سال و ۳ماهش میشه.... یکی ۶ماه پیش باردار شدم سقط کردم اگه بود خرداد دنیا میومد

1400/1/18 دومین فندوق مامان خوش اومدی تو دلم ... 1400/4/9 هلنا قشنگ من دخمل نازم .... یه مامان شاد و پر انرژی که جز شادی و خوشحالی و آرامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ... خونه بهم ریخته مرتب میشه چای سرد شده رو میشه عوض کرد غذای یخ کرده رو میشه داغش کرد ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما هیچوقت بچه هامون دیگه ۱ساله یا ۲ساله یا ۳ساله یا ........‌ نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم ... پسر کوچولوی من مامان عاشقته  
2731

خدا صبر بده بهت ، چند سال اول بچه داری خیلی سخته بعدش بهتر میشه 

بچه های من ۳ ساله تفاوتشان پوستم کنده شده از دستشون هم کم خوابن هم میریزن و میپاشن هم دعوا و سر و صدا میکنن هم بهانه گیری و نق نق ... اووووف 

برای تو از خدا خیر و خوشبختی میخوام   دوست داشتی یه صلوات مهمونم کن   

باید بگذرونی.تا ۳ سال اوضاع خیلی پرکاره.بهتره نوزاد رو ندی مادر شوهرت.چون داره ارتباطش با شما شکل می گیره و شاید آسیب عاطفی ببینه.بگو شوهرت با بچه اولت وقت بگذاره تا بتونی به کارها برسی

تحمل کردن تنها چاره است نهایت بزارش تو گهواره تا میبینی داره بیدار میشه گهواره رو تکون بده تا بخوابه ...

تامیذارمشتوی گهواره اولیه میاد محکم تکون میده درو هم قفل کنم ازبس درمیزنه نمیذاره ایتم بخابه

خدا صبر بده بهت ، چند سال اول بچه داری خیلی سخته بعدش بهتر میشه  بچه های من ۳ ساله تفاوتشان پو ...

تواین سه ماه پیرشدم پسراولم فرشته بود اصلا تا۱۶ماهگیش نفهمیذم بچه دارم ولی با ورود ماکان رفتارکارن عوض شد

2738
باید بگذرونی.تا ۳ سال اوضاع خیلی پرکاره.بهتره نوزاد رو ندی مادر شوهرت.چون داره ارتباطش با شما شکل می ...

ول کن بابا عاطفی چیه الان اولی همش بهم چسبیده بود چیشد یسره رو مغزمه حساس شده حسودی میکنه.دوسه ساعت اونجاست من کم میازم چه برسه یسره بچسبه بهم 

بچه اول شماهم دومی زو انگولک میکزد؟تا کی اینجوربود ازکی باهم دوست شدن

عزیزم من سه تا پشت سر هم دارم.

واقعا سخته.

ببین عزیزم صدای سشوار رو از تو نت دانلود کن و توی گوشیت ذخیره کن وقتای خوابش روشن کن دیگه اصلا سر و صدا اذیتش نمیکنه و خوابش سفت میشه.

سؤال داشتی در خدمتم گلم.

خدایا به حق مادرم حضرت زهرا سلام الله علیها هر کسی که امضای منو میخونه حاجت قلبیشو بده و کمکش کن.توفیق خواندن نماز را بهش عنایت کن.یه صلوات برای ظهور و سلامتی امام غریبم بفرست لطفا عزیزم.دوستون دارم.حلالم کنید اگر توی تاپیکی دلتونو شکستم.  

منم پسرم یک هفته دیگه ۳ماهش تموم میشه میره تو ۴ماه باورت میشه روزی یکساعتم نیمخوابه!همش باید تکونش بدم وحشتناک خوابش سبک هست بردمش فوق تخصص شریت بی بی سد نوشت براش خواب اور و ارام بخش هست گیاهی هست شبا بهش میدم الان میخوام از فردا صبحا هم بهش بدم؛پسرتون قلت میزنه؟؟

میشه بهت درخواست دوستی بدم چندبار اینکارو کردم چشتش درشترشد

بله عزیزم.

بفرمائید.

خدایا به حق مادرم حضرت زهرا سلام الله علیها هر کسی که امضای منو میخونه حاجت قلبیشو بده و کمکش کن.توفیق خواندن نماز را بهش عنایت کن.یه صلوات برای ظهور و سلامتی امام غریبم بفرست لطفا عزیزم.دوستون دارم.حلالم کنید اگر توی تاپیکی دلتونو شکستم.  
منم پسرم یک هفته دیگه ۳ماهش تموم میشه میره تو ۴ماه باورت میشه روزی یکساعتم نیمخوابه!همش باید تکونش ب ...

اره بابا خیلی زیرکه زیز ده روزخودشو کج میکرد یماهو نیم بود غلت زد قشنگ دمرمیشه فردا میره توی چهارماه سه ماهش تکمیل میشه ولی مث سه ماهه نیست خرکاتش انکار شش هفت ماهست

2706