2733
2734
عنوان

دادش ابراهیم

| مشاهده متن کامل بحث + 650 بازدید | 76 پست
من پول رهن خونه نداشتیم صاحب خونه جواب کرد دنبال یه وامی بودم ولی ضامن نداشتم خیلی درگیرش بود اون رو ...

خیلی حس عجیبی داشت حرفات

خوشبحالت ...

خسته ام خسته تر از انکه بگویم چه شده

من چند بار بهش متوسل شدم حاجتمو نداد نمیدونم شاید صلاحم نبوده ولی داداش ابراهیم امشب تولدته میشه واسطه بشی شاید خدا حاجت منو هم داد

انشالله منم مادر یه فرزند صالح و سالم و زیبا و باهوش میشم میشه برام دعا کنین دوستان 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من چند بار بهش متوسل شدم حاجتمو نداد نمیدونم شاید صلاحم نبوده ولی داداش ابراهیم امشب تولدته میشه واس ...

به امید خدا امیدوارم اگه برات خوبه خیلی زود حاجت روا بشی

من خیلی در موردش شنیدم وتو تاپیک های مختلفی در موردش بودم ومطمئن ام همینطور هست که همه میگن 

ولی نمیدونم چرا خودم تا الان از ته دل ازش چیزی نخواستم البته که باید از خدا خواست وایشون واسطه هستن 

نمیدونم چرا بهش نزدیک نشدم

اومیدوارم این لیاقت نصیبم بشه 

لطفا شما هم برام دعا کنید

روی گنبد پرچم یا مجتبی هم دیدنیست .
2731
خیلی حس عجیبی داشت حرفات خوشبحالت ...

عزیزم کسی آمد ضامن من شد که هیچ کس ازش انتظار این کارو نداشت واسه برادر خودشم ضامن نمیشه یه غریبه ولی خدا به دلش انداخت من مشکل دارم  همیشه دعاش میکنم

من خیلی در موردش شنیدم وتو تاپیک های مختلفی در موردش بودم ومطمئن ام همینطور هست که همه میگن  و ...

https://shahidkhabari.ir/p/2291

این لینک مال دانلود پی دی اف کتابشه دانلودش کن برو صفحه اخرو که شهید میشه بخون ببین چه حسی بهت دست میده ببین چطوره بهش نزدیک میشی

2740
منم اینجا اتفاقی یه تاپیکی دیدم خیلیا بودن از ایشون حاجت گرفته بودن رفتم یکم راجبشون خوندم منم نذرکر ...

کتابشو بخون باهاش از ته دل حرف بزن حتما کمکت میکنه 

اینجا اومدی اتفاقی نیست امشب شب معجزس مطمنم

2706