2733
2734
عزیزم منم همینطورم. ۵ ماهه ازدواج کردم. چند بارم رفتم دکتر. ولی میلم هنوز صفره. و رابطه واقعا زجراور ...

واقعااااااا می گی !!!! منم ۷ ماهه ‌.. چزا اینجوری شد اخه !  چع جالب یکی مثل خودم پیدا کردم !!!! ببین شمام قبلش رابطه داشتین و همه چی خوب بود ؟‌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
چرا؟شاید بخاطر اینه دفعاتی که رابطه داری با درده و هیچ لذتی نمیبری ببین قبل رابطه باید به هم ابراز ع ...

نه اصلا اینجوری نیست دردم ندارم فقط حوصله ندارن و اینکه شوهر من سریع سراغ....و اصلا پیش نوازی ندارم دلیلش شاید این باشه

جددی ؟؟؟! خب باید کوتاه بیام لحظه هایی که نمی خوام یا به روی خودم نیارم و همراهی کنم ؟ 

منظورت حین رابطه س؟خب اگه چن دیقه بعدش دیگه دوس داری کنار بکشی ینی اینکه ارضا شدی خب طبیعیه نبایدم ادامه بدی

2706