2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
قلبش شکسته  یا مشکلات مالی و غیره داره

👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻

دوستان خواهش میکنم خیلی خیلی محتاج دعا و صلواتتونم . هیچ وقت انقدر درگیر نبودم . خواهش میکنم برای حاجتم صلوات بفرستید
تغذیه ؟ این و چطوری می تونم بررسی کنم ؟  یعنی ویتامین و اینا ؟

نه گلم

غذاهای طبع سرد

مثل گوشت گوساله و مرغ و عدس و لبنیات و ترشیجات و اینا اگر زیاد میخوری در کنارش گرمیجات هم بخور که اصلاحش کنه

✨ Fear the one who does not fear God✨
شاید چیزی یا رفتار بدی از همسرش دیده یا از خودش و بدنش ناراضی باشه

نا رضایتی از بدن .. مرسی این نکته ی درستی بود ، چون همه ش خونه م ، تپل شدم و کلافه م از هیکلم .. مرسی .. این نکته رو بهش فکر می کنم . 

2740
دوسش دارم ... عاشق ش نیستم ولی از نظر منطقی آدم خوب و دوست داشتنیه .. پس این نمی تونه دلیل ش باشه 🤒 ...

شاید نمی تونید همدیگه رو راضی کنید از لحاظ رابطه بخاطر همینه سرد شدی 

تغذیه ؟ این و چطوری می تونم بررسی کنم ؟  یعنی ویتامین و اینا ؟

ویتنامین E بگیر استفاده کن 

البته خارجیشو 

عالیه

🇵🇸🇮🇷یا مهدی ادرکنی❣️السلام علیک یا صاحب الزمان عج❤️ اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری سلام الله علیها 💙یا اللّهُ یا رَحمٰنُ یا رَحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک 💚یا صاحب الزمان همیشه هوامو داشته باش و رهام نکن. اگر دوست دارین بگین تاپیک های مهدوی تگتون کنم.💙
شاید نمی تونید همدیگه رو راضی کنید از لحاظ رابطه بخاطر همینه سرد شدی 

نه از بابت رضایت اوکیه . میاد سمتم از پیشش می رم اونطرف تر .. یا دائم برنامه ای می چینم که تنها نباشیم .. دست که بهم می زنه به جای اینکه حس داشته باشم غلغلکم میاد ... 

من نه همیشه لذت نمیبرم بعضی وقتا واقعا زوریه

این حس زوری و داری ؟؟؟

اره دقیقا همینه ... حس می کنم زوریه . واسه همین عصبی می شم .. حس می کنم خیلی خودخواهه و ازش بد م میاد اون لحظه . دلم می خواد هول ش بدم اونطرف !