2733
2739
عنوان

نسل جدید نوجوانان پرخاشگر و عصبی

| مشاهده متن کامل بحث + 962 بازدید | 28 پست

کاری به رفتار تکانشی پسرتون ندارم ولی شرایط امتحان رو براش اماده کنید و تو این تایم ها و زمان مطالعش دخترتون رو پیش خودتون نگه دارید ... شاید نمره برای شما مهم نباشه ولی برای خودش که زحمت کشیده هست 

#ملی گرا❤️🤍💚/بمیری به نام ، نمانی به ننگ /🕊🔜 /اثر ظلم محال است به ظالم نرسد/پیش از آنکه تشخیص دهید دچار افسردگی ، هستید یا اعتماد به نفس پایینی دارید ؛ اطمینان حاصل کنید که توسط ، یک مشت عوضی محاصره نشده اید !!  زیگموند فروید  ازت متنفرن چون مدام دارن مخفیانه باهات رقابت میکنن و بت میبازن  به کسانی که به شما حسادت میکنند ؛ احترام بگذارید ، چون تنها کسانی هستند که از صمیم قلب معتقدند که برتر از انها هستید  ترجیح میدهم به ذوق خویش دیوانه باشم تا به میل دیگران عاقل ...!! من گر نیکم و گر بد تو برو خود را باش ;) 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

این بازیهای کامپیوتری و فضای مجازی و..  خیلی تو کم طاقت کردن افراد تاثیر داره  

آستانه صبرو میان پایین 

خدای خوبم؛  این شعر بخشی از احساس من نسبت به تو رو به تصویر میکشه ؛ " مرا هزار امید است و هر هزار تویی/شروع شادی و پایان انتظار  تویی  /بهارها که ز عمرم گذشت و بی تو گذشت /چه بود غیر خزان ها اگر بهار تویی/دلم ز هر چه به غیر از تو بود خالی ماند / در این سرا تو بمان ای که  ماندگار تویی/شهاب زودگذر لحظه های بوالهوسی است /ستاره ای که بخندد به شام تار تویی /جهانیان همه گر تشنگان خون من اند/ چه باک زان همه دشمن چو دوست دار تویی /دلم صراحی لبریز آرزومندی است/ مرا  هزار امید است و هر هزار "تویی"شاعر:سیمین بهبهانی
2731
به خاطر ورود خواهرش میگه تمرکزم از دست دادم ۱۹ گرفتم

شما به نمرات پایینش واکنش نشون می دبد؟

عزیزان نی‌نی سایتی، من درحال حاضر خیلی به دعای شما احتیاج دارم ممنون می شم برام دعا کنید مشکلم حل بشه

منم دخترم موقع امتحان حالا در این حد نه ولی کسی بیاد خیلی عصبی میشم🙂💔

https://www.ninisite.com/user/37e0c947-5a0f-4c8c-a7cb-d96a16833d88/%D9%86%DB%8C_%D9%86%DB%8C_%DB%8C%D8%A7%D8%B1_%D8%AD%D8%B0%D9%81_%D8%AA%D8%A7%D9%BE%DB%8C%DA%A92    اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 💖 💖 💖 لایـق پرستـش اسـت کسـے کـه در ایـن بـی مهـرے هـا،جـانانـه محبـت میـکند...!🌱 💞💞پیام من به ورژن سه سال دیگم:من به خاطر خوشحالی تو الان دارم کار هایی میکنم که خیلی دوسشون ندارم ولی خنده تو برام از همه چیز مهم تره💖😘
2740

سلام

بنظرم با یه متخصص روانشناسی کودک و نوجوان باید مشورت کنید 

من تعریف خانم دکتر مهسا ساداتی رو در این زمینه خیلی شنیدم اسم ایشون رو تو گوگل سرچ کنید متوجه محبوبیت ایشون در بین والدین می شوید و اگه نیاز به رزرو وقت مشاوره حضوری یا تلفنی،  دارید شماره منشی ایشون هست.

کلینیکشون مختص کودک و نوجوان هست و در درمان و تشخیص صحیح انواع اختلالات کودک و نوجوان بینظیرند

بیس کاریشون هم تا اونجایی که امکان داره بر عدم  دارو درمانی هست.

سلام بنظرم با یه متخصص روانشناسی کودک و نوجوان باید مشورت کنید  من تعریف خانم دکتر مهسا سادات ...

سپاس از شما فعلا امتحاناتش تمام شده و خوب و مهربون شده امیدوارم با شروع مدارس مجدد پرخاشگر نشه