2737
2739
عنوان

توروخدابیاین باردارم امروزشوهرم کتکم زدهم هولم داد

| مشاهده متن کامل بحث + 1223 بازدید | 89 پست
یعنی یه کاری کرده که به خداپشیمونم ازدواج کردم

کاش دیگه بچه نمیاوردی حداقل اون بچه رو‌بدبخت نمیکردی 

belfijoon هستم                                                                 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کاش دیگه بچه نمیاوردی حداقل اون بچه رو‌بدبخت نمیکردی 

اخه هرکاری کنم طلاقم نمیده میگه من زن نگرفتم طلاق بدم وگرنه طلاق میگرفتم راحت میشدم دیگه هیچ حسی بهش ندارم هزارباردرحدمرگ زده منوامااین سری توبارداری زداعصابموخوردکرد

2731
[QUOTE=186832717]حداقل برو‌قرص مسهل بگیر بریز تو غذاش پدرش در بیاد بگو‌ آه منه گرفته تورو [/QUOTEراس ...

اره والا 

قرص بیزاکودیل بگیر هر شب بریز تو غذاش مجبوره جاش رو بندازه دم در توالت خیر سر مادرش 

belfijoon هستم                                                                 
به نظرت چیکارکنم درست شه

والا بنظر من یکبار برو‌خونه بابات بگو طلاق نمیخوام خیلی شر درست نکنید ولی سفت وایسا 

باید همسرت فکر کنه طلاق میخوای ولی خانواده ات رو آروم کن بگو طلاق نمیخوام که شر درست نکنن

belfijoon هستم                                                                 
2738
اونااونابدونن منوزده به خدامیان کل خانوادشوبه اتش میکشن

خوب نگو‌ کتک زده بگو عصبی داد ‌‌بیداد میکنه 

belfijoon هستم                                                                 
والا بنظر من یکبار برو‌خونه بابات بگو طلاق نمیخوام خیلی شر درست نکنید ولی سفت وایسا  باید همسر ...

نه بابا یهو میبینی میریزن بهم بعضیا اصلا نمیتونن خودشونو کنترل کنن همین جنگای طایفه ای سر یه چیز بیخود راه میوفته چون بلد نیستن با حرف زدن حل کنن 

خدا جونم نمیدونم چطوری ازت تشکر کنم, ممنونم که به حرف دلم گوش دادی 😍😍 خدایا خودت حافظ نی نی من باش.. و به تمام اونایی که منتظرن یه نی نی ناز و سالم بده.. الهی همتون به مراد دلتون برسید عزیزان..💜💜💜
2706