2737
2739
عنوان

دلم واسه بابام کبابه بخدا

| مشاهده متن کامل بحث + 413 بازدید | 38 پست
برو سرکار جاهایی که محیط زنونه ست درضمن عزیزم بهتر بود که شرایط خونوادتون رو میدونید از اول شرط میکر ...

سه تیکه گردن اونه 

برای ظهور اقا امام زمان یه صلوات بفرستید😍😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

معلومه عصبی هستی... عزیزم کار که فقط پشت میز نشینی نی تولیدی ها میشه کار کرد بله کار هست اما همت کار ...

معلومه تو جامعه نبودی  عزیزم پسر لیسانسه از بیکاری دزدی میکنه 

دیگه اینکه معلومه دختر دیپلمه خجالتی هستش

2731
یسری وسایل مثل یخچال و ماشین لباسشویی و انداختیم گردنش بیچاره خونه ام ک باید اون بگیره چی بگم بهش نم ...

عزیزم پس لااقل لوازم ضروریا رو که خیلی نیازه فعلا خرید کن و چشم و هم چشمی نکن.. خدا باباتو حفظش کنه تنش سالم 

شوهرم ادم خوبیه اون خودشم میلیاردر نیس ک خودش داره خونه میگیره یسری وسایلم انداختیم گردنش دیگ چیکار ...

آرکوپال ۱۲نفره بسه 

قابلمه ی سرویس بسه 

بابا میخوای چیکار 

اضافه نخر 

بخدا دکوری  ی گلدون شیک گوشه اتاق و ی تابلو دیواری بسه 

الان شلوغی مد نیست 

برید بنشینید خونتون خودتون جمع کنید یواش یواش 

نباید ازالان که همه چی بخرید برای تا آخر عمر 

خدامیدونه من بعد ۶سال تازه شروع کردم ناقصی رو کامل میکنم

اللهم عجل لولیک الفرج ...
معلومه تو جامعه نبودی  عزیزم پسر لیسانسه از بیکاری دزدی میکنه  دیگه اینکه معلومه دختر دیپ ...

من ادعایی ندارم از جامعه بودن و افتخار هم محسوب نمیشه اما تو همین جامعه کار کردم درآمد داشتم و برا جهیزیه م هزینه کردم... اون پسر لیسانسه که اطراف شما دزدی میکنه بهتر ی کار با شرافت انتخاب کنه هر چند حقوق کم من اطرافیانم دختر و پسرایی هستن که کار میکنن پول دانشگاه و پول تو جیبی بعضی ها هم جهیزیه خودشون و تهیه میکنن... دزد تو جامعه هم کم نیست و نبوده دلیل به تحصیلات نی 

خدایا هر کسی چه نیک چه بد برای من خواست اول نصیب خودش کن آمین یا رب العالمین... دوست عزیزی که نظرت با من همخونی نداره لطفا ریپلای نکن که بگی خیلی بلدی باشه تو خوب ✋✋.          وزن اولیه 67... وزن فعلی 64... قد 170... وزن هدف62... باشد تنبلی را کنار گذاشته ایده آل شوم😎عضو شدم در بامداد خمار... 
2738