2733
2734
عنوان

بیاین یه چیزی تعریف کنم

159 بازدید | 23 پست

یه خانومی میشناسم و اقایی که جدیدا عقد کردن

پسره ایدانی نیست یه تابعیت دیگه داره دختره دلی ایرانییه از پسره نمیدونم چرا وبه چه دلیلی خواستن شناسنامه ایرانی داشته باشه توپروسه این ازدواج پسره هم یه شناسنامه ایرانی گیراورد حالا بماندچطور

بعدموقع عقد دیگه دختره رو برای اسمی که توشناسنامه ی جدید هست عقد کردن..یعنی نه برای اسم واقعی شوهرش

واسم خودشم مسلما میره توشناسنانه جدیده‌ی پسره که دراصل مال خودش نیس!

اینا الان بهم محرمن؟؟؟؟😶

گفت حاجی عاشق الله ک بشی دیگ هیچ گناهی بت حال نمیده..چ زیبا گفت..به قران خیلی سالِ دارم تاپیکای لطفا منو ب عنوان دوستی قدیمی بین خودتون قبول کنید😉😊

نوچ

🙂"ننگ بر سربازی که بعد از جنگ خشابش پر باشد..."🙃 یه عهد با خدا بستم...قول دادم ک خیریه بزنم و سرپرستی چند کودک رو برعهده بگیرم خیلی برای رسیدن ب این هدفم جنگیدم خیلی زخمی شدم ولی دست بردار نبودم تمام امیدم امساله رسیدن ب این هدف بستگی ب رسیدن ب هدف دیگه ای داره میشه لطفا برام دعا کنید امسال بهشون برسم....😔❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

برگهایم کو؟ 

من  مصی ام،  24ساله،  یک عدد نومزد دارم که بعد از کلییی سختی بهم رسیدیم(همون جمله کلیشه ای) 😅🤷🏻‍♀️ ناقص بودن ضعف ما نیست طبیعت ماست 🤍🌱🦋 سعی میکنم انسان بهتری نسبت به گذشته ی خودم باشم 🌱🦋 نماد من 🦋 اس،  به منظور رشد و تغییر مثبت.  علاقه مند به مطالعه هستم📚 هیچ انسانی کامل نیست خودت رو بپذیر با تمام نقص هایت 💎 زندگیم ازونجایی شروع شد که درک کردم من یه انسان متوسطم هوش متوسط، زیبایی متوسط، پول متوسط و..سعی کردم با همین متوسط بودن بهترین نسخه از خودم باشم 🌱🤍    به خودم آمدم انگار تویی در من بود این کمی بیشتر از دل به کسی بستن بود ❤هرکسی از ظن خود شد یار من 🤍 farfalla🦋
محرمن ولی قانونی زن و شوهر نیستن کلاه گشادی سر دختره رفته 😬😬😬

چطوری محرمن وچرا قانونی نه

گفت حاجی عاشق الله ک بشی دیگ هیچ گناهی بت حال نمیده..چ زیبا گفت..به قران خیلی سالِ دارم تاپیکای لطفا منو ب عنوان دوستی قدیمی بین خودتون قبول کنید😉😊
خب معلوم محرمن

اخه مگه میشه

برگهایم کو؟ 

جمعشان بنما کثیفمان کردن

2706