2737
2734
عنوان

دوقلو داراا بیاین

347 بازدید | 22 پست

سلام دوستای گلم. هفته ی پیش ان تی رفتم، یه اصطلاح تو جواب سونوم هست که تو گوگل سرچ کردم اما چیزی نیومد. قل سفالتر یعنی چی؟؟ و اینکه  وقتی مینویسه :جفت لترال چپ، یعنی بجه ها سمت راستن؟ 

قل اول رو نوشته نزدیک به دهانه سرویکس. دومی رو نوشته سفالتر. معنی سفالترو میشه بگید. ممنون

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
چه رشته ای با بچه کدچیک کنکور دادید 

دخترم یه سال و نیمش بود که شروع کردم واسه کنکور خوندم. رشته تجربی کنکور دادم. با تموم سعی و تلاشی که تو یه سال داشتم و روزی بالای 8 ساعت درس خوندم، متاسفانه ماه آخرِ منتهی به کنکور، یه مریضی خیلی سخت گرفتم و 2 هفته طول کشید تا خوب شم. عفونت شدید مثانه. بعدشم دقیقا یه هفته قبل کنکور اسباب کشی داشتم. همین باعث شد ماه آخرو از دست بدم و علاوه بر اون استرس شدیدی که به من غالب شد. همش دست به دست هم داد و رتبه م 200000 شد. اینارو گفتم چون یقین داشتم رتبه خوبی میگیرم. خیلی خونده بودم و تست زده بودم. اما خب خواست خدا این بود که پیام نور بخونم. البته که بهترم شد. با بچه کوچیک، پیام نور بهترین گزینه س. همینجوریش کلاسهارو به سختی شرکت کردم. به سختی خوندم درسامو. شیمی محض دوست داشتم و قبول شدم. تو این 3 ترمی که مجازی بود خیلی واحد برداشتم و خداروشکر این ترم، آخریشه. با بچه کوچیک میشه همه کار کرد. کسی که بچه داری رو دلیل بر انجام ندادن خیلی کارها میدونه، بیشتر آدم تنبلیه. چون من تونستم. شمام اگه میخوای حتما میتونی. شک نکن

دخترم یه سال و نیمش بود که شروع کردم واسه کنکور خوندم. رشته تجربی کنکور دادم. با تموم سعی ...

من باردارم میخاستم درس بخونم شما باعث انگیزه شدید تو من ممنونم از لطف تون من یکسال تا دیپلم دارم میخام تو بارداری بخونم عزیز دلم امیدوارم موفق باشی همیشه و کوچولوت بهت افتخار کنه 

🌈🌈🌈🌈🌈برای رسیدن به حاجتم یک یارقیه بگو 🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈
من باردارم میخاستم درس بخونم شما باعث انگیزه شدید تو من ممنونم از لطف تون من یکسال تا دیپلم دارم میخ ...

مرسی خانومی. ممنون. خداروشکر میکنم که تونستم باعث انگیزه بشم واستون. منم واستون آرزوی موفقیت میکنم ❤️. حتما هدف گذاری کنید واسه خودتون. چون هروقت خسته میشید با فکر کردن به هدفتون انگیزه مضاعف میگیرید.اینم بدونید که اگر قصدتون رفتن به دانشگاه و ادامه تحصیله، قدم تو راه سختی گذاشتین. من خیلی وقتا کم می آوردم. پس باید پشتکار داشته باشید. ایشاله موفق باشید همیشه تو همه ی عرصه های زندگیتون ❤️😘🌹

2706