2737
2734
عنوان

ساکنان عزیز شمال تشریف بیارین

106 بازدید | 17 پست

بابلسر برای زندگب چجوریه؟ برای زندگی دائمی 

مردمش با مقیم غیر شمالی یابابلسری چطورن؟

گیلان خوش آب وهواس یا مازندران ؟

و یک سوال دیگه از ساکنین این مناطق دریا براتون تکراری شده؟؟ 

چقد فاصله دارین از خونه تا دریا؟

ماه من غصه نخور زندگی بی غم نمیشه اونی که غصه نداشته باشه آدم نمیشه ؛) لبنان ایران    

دریا تکراری که نمیشه

اما هوای همیشه بارانی و ابری کسل کنندست

من ساکن نبودم مامانم ساکن بودن میگفتن

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ما  بابلسر ویلا داریم اگه جای خلوت و ساکت و بدون ترافیک میخای بابلسر خوب نیست چون تابستون ها و تعطیلات خیللللی خیللللی مسافر میاد و شهر شلوغه . ولی خودشون عادت کردن به مسافر و رفتارشون با مسافرا و غیربومی ها خیلللی خوبه . کلا شمالی ها مهمون نواز و مردم دوستن .  

سلام

من ساکن گیلانم ولی گیلانی نیستم

راستش با وجود همه زیباییهاش ولی من خسته شدم از رطوبتش! بنظرم فقط برای سفر خوبه.. 

دیگه مثل قدیم برام جذابیت نداره.. زیباییهاش عادی شده

رطوبتش کلافه ام کرده

دعا کنید شرایط بهتری جور بشه ما از این شهر بریم  

ما تا دریا که انزلیه حدود نیم ساعت فاصله داریم که هروقت بخواهیم برای تفریح میشه رفت

ما  بابلسر ویلا داریم اگه جای خلوت و ساکت و بدون ترافیک میخای بابلسر خوب نیست چون تابستون ها و ...

اره خب همینطوره شلوغه . ولی من دریارو دوسدارم .. ولی اطرافیانم میگن تکراری میشه برات 

ماه من غصه نخور زندگی بی غم نمیشه اونی که غصه نداشته باشه آدم نمیشه ؛) لبنان ایران    
سلام من ساکن گیلانم ولی گیلانی نیستم راستش با وجود همه زیباییهاش ولی من خسته شدم از رطوبتش! بنظرم ...

ان شاا...

2738
سلام من ساکن گیلانم ولی گیلانی نیستم راستش با وجود همه زیباییهاش ولی من خسته شدم از رطوبتش! بنظرم ...

عزیز اگه آپارتمانی باشید که اصلا مشکلی نیست ؟؟

من یک خیاطم ⁦☺️⁩.   mezon_kodak_yasna.   خوشحال میشم از پیج من دیدن کنید😍✨🙏

حالا باز برعکس من اهوازم. از خشکی اینجا خسته شدم توی هواظ نمیتونم نفس بکشم میرم رشت فقط تنفس میکنم میگم خدایا شکرت 

من یک خیاطم ⁦☺️⁩.   mezon_kodak_yasna.   خوشحال میشم از پیج من دیدن کنید😍✨🙏
ما  بابلسر ویلا داریم اگه جای خلوت و ساکت و بدون ترافیک میخای بابلسر خوب نیست چون تابستون ها و ...

شنیدم چون رطوبتیع سوسکم زیادداره ؟ 

حالا باز برعکس من اهوازم. از خشکی اینجا خسته شدم توی هواظ نمیتونم نفس بکشم میرم رشت فقط تنفس میکنم م ...

من جاهای شمالی رو دوسدارم. اهواز خیلی گرمع 

پشه زیاد هست نزدیک دریا 😄😄

میگم سوسیس بندری لابد توام مث من از سر علاقت اسمتو گذاشتی سوسیس بندری خخخخاره؟؟

عزیز اگه آپارتمانی باشید که اصلا مشکلی نیست ؟؟

آپارتمانم، طبقه سوم، از سه طرف آفتاب میخوره ولی گوشه های اتاقامون تا نصفه دیوار کپک زده!!! 

کمد دخترم داخلش پر از کپک شده بود! همه لباساشو ریختم بیرون و شستم و تمیز کردم

2706