2733
2734

چون درجه فر رو درست نذاشتی

کاش وقتی خرتون از پل گذشت فراموش نکنین اون پل رو کی واستون ساخت :).حالا شاید هر انسانی جایز الخطا باشه..ولی هر خطایی جایزالعفو نیست:)).تو کل زندگیم یا دارم بند کفشامو گره میزنم!یا گره هندزفریمو باز میکنم  گفتیم چشم سیاه جذابه! شما چرا قلباتون سیاه شد!؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

حرارت فر برای این کیک بالا بوده بعضی کیکارو با حرارت پایین تر مثلا ۱۵۰ باید دو ساعت بزاری بپزی تا مغز پخت بشه همیشه با چنگال یا خلال چک کن وسط کیکتو بعد از قالب در بیار

✊sasageyo! sasageyo! shinzou wo sasageyo
2738

حرارتت مناسب نیست، موادت با قالبت هماهنگ نیست

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
حرارت فر برای این کیک بالا بوده بعضی کیکارو با حرارت پایین تر مثلا ۱۵۰ باید دو ساعت بزاری بپزی تا مغ ...

اره خودمم این حدس رو میزنم ک درجه اش زیاد بوده

برا همین ماکروویو استفاده میکنم فر خیلی قلق داره

خوب من،هنر عشق در پیوند تفاوت هاست و معجزه اش نادیده گرفتن کمبودها... زندگی ست دیگر...همیشه که همه رنگهایش جور نیست،همه سازهایش کوک نیست، باید یادگرفت با هر سازش رقصید،حتی با ناکوک ترین ناکوکش...اصلا رنگ و رقص و ساز و کوکش را فراموش کن! حواست باشد به این روزهایی که دیگر برنمی گردد،به فرصت هایی که مثل باد می آیند و می روند و همیشگی نیستند؛به این سالها که به سرعت برق گذشتند،به جوانی که رفت، میانسالی که می رود،حواست باشد به کوتاهی زندگی !                                                                               زندگی به همین آسانی می گذرد... 
اره خودمم این حدس رو میزنم ک درجه اش زیاد بوده

اره البته همیشه حواست به میزان موادت باشه شیر یا ماست اگه اصافه می کنی با دستور پیش برو یه علتش اینم می تونه باشه

✊sasageyo! sasageyo! shinzou wo sasageyo