2737
2739
عنوان

شما بودید چی میگفتید ب خواهرشوهرتون؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 302 بازدید | 28 پست
شوهرت مستقیم ب مامان بچه بگه  شما هر چي بگی میشی عروس بدجنس!

انقد میگه ناراحت میشه اونم دیشب هی گقت دوچزخه شوهرم‌گفت ن‌نمیدم من گفتم خب چرا براخودشو نمیاری دوباره الان لومد برداشت رفت

یه صلوات مهمونم کنید💕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دوچرخه رو بشور بذار تو انباری 

یا اتاقی جایی

اومدن بگو ما که استفاده نداریم جمعش کردم خراب نشه تا بعد

انقد میگه ناراحت میشه اونم دیشب هی گقت دوچزخه شوهرم‌گفت ن‌نمیدم من گفتم خب چرا براخودشو نمیاری دوبار ...

نمیشه جایی بزاریدک نتونن بردارن؟ انباری در قفلی، قفل زدن ب جایی 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
2728
دوچرخه رو بشور بذار تو انباری  یا اتاقی جایی اومدن بگو ما که استفاده نداریم جمعش کردم خراب نش ...

بخدا توحیاط خلوته توانباری میاد از وسط خونه میکشه میبره

یه صلوات مهمونم کنید💕

پارسال یه دوچرخه خریدیم پدرشوهرم دید گفت وای دلم هوس کرده دادیم گفتیم ببر حالا چندوقت باشه بعد پس میاریم

چند وقت بعدش گفت فلانی چشمش گرفت گفت پسرم چرعخ میخواد فروختم بش (یک چهارم اون قیمت شاید) ما دیگه پولش هم ندیدیم دیگه هم چرخ نگرفتیم

الان یهو یادم اومد😐

هرجوری شده نگذار ببر 

بگذار خونه مامانت بگو خراب شد

یک بار دیگر عشق را با خون  نوشتن
2738
بخدا توحیاط خلوته توانباری میاد از وسط خونه میکشه میبره

وای چ پرروعه😐

بدار جایی در داشته باشه درشو قفل کن

اگه سوال پرسید همون ک گفتمو بگو

در برابر اینا بخوای کم بیاری زندگیتو صاحب میشن

نمیشه جایی بزاریدک نتونن بردارن؟ انباری در قفلی، قفل زدن ب جایی 

توحیاط خلوته توانباری از وسط خونه میاد میکشه میبره وسط راهم خسته میشه میزاره وسط خونه😫

یه صلوات مهمونم کنید💕
توحیاط خلوته توانباری از وسط خونه میاد میکشه میبره وسط راهم خسته میشه میزاره وسط خونه😫

در انباری قفل کنید

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊