2733
2734
عنوان

خوشگلا بیاین

95 بازدید | 13 پست

شماها در سال چند تا مانتو میخرین یا میدین خیاط بدوزه و چند بار در سال برای رنگ مو و لایت میرین آرایشگاه؟

بنظرتون کار دوخت مانتو مزونی بیشتر میگیره و بازار کار داره سا تخصص در رنگ و لایت؟

به راحت نفسی،رنج پایدار مجوی....😔                                 شب شراب نیرزد به بامداد خمار....🤪 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فقط چون گفتین خوشگلا بیاین اومدم 😎😄

شعور و شخصیت                                                                     مهم ترین آپشن برای یک انسانه                                               زیبایی رو اسب هم داره ، قد بلند زرافه هم داره ، هیکل فیت رو کانگرو هم داره                                                                         شخصیت داشته باشین ، بقیش درست شدنیه ..
2731

هر زمان ک پول باشه میخرم نباشه تکراری میپوشم

من میتونم گریه گمشده رو بشنوم                                        من میتونم حقیقت پنهان رو بشنوم                                              سایه ها مارو صدا میزنن 🥀                                                            من طلوع ترس رو میبینم                                                                اره اما همیشه امیدم پایداره                                                            ما قهرمان هستیم ⚔ قهرمان ها در تاریکترین زمان                      وقتیکه هیچ نوری نیست ولی ما بالاتر میریم💥                             تمام امید و روشنی پنهان شده ولی ما باید زنده بمونیم   
جوووون خوشگل کی بودی شما

خوشگل خودم 😌

شعور و شخصیت                                                                     مهم ترین آپشن برای یک انسانه                                               زیبایی رو اسب هم داره ، قد بلند زرافه هم داره ، هیکل فیت رو کانگرو هم داره                                                                         شخصیت داشته باشین ، بقیش درست شدنیه ..
2740

خیاطم آشناست هر وقت پول دستم بیاد پارچه میخرم میدم میدوزه....همسرم هم آرایشگره ۱۰۰۰تومن هم بابت آرایشگاه نمیدم همه کارامو خودش انجام میده

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     
رنگ اصلا نمیزنم موهام طبیعیه مشکی ولی مانتو هر دوماه یکی میخرم به لباس خیلی علاقه دارم زیاد میخرم

میدی بدوزنم چیزی یا حاظری میخری؟

به راحت نفسی،رنج پایدار مجوی....😔                                 شب شراب نیرزد به بامداد خمار....🤪 

بستگی داره که کجا بخوام برم و اینا مثلا الان یکساله جایی نرفتم به خاطر کرونا مانتو نخریدم ولی یه دفعه سه چهار تا مانتو ممکنه بخرم هروقت نیاز باشه میخرم رنگ و هایلایت هم تو این چهار سال که ازدواج کردم فقط دوبار انجام دادم تازه همونم به اصرار خودم بود شوهرم میگه موهای مشکیت قشنگ تره

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲