2737
2739

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

هرکه امد در جهان پر زشور عاقبت میبایدش رفتن به گور

چ سخ زبونم گیر کرد از بس گفتم ر😐😐

راهنمایی_پیلیز#  

کاش همونجور که بی دلیل یهو دلمون میگیره و ناراحت میشیم، بی دلیلم یهویی خوشحال بشیم =)
یک یه دوستی داشتم 2 دوسش میداشتم😐😐

مرحبا ای پیک مشتاقان بده پیغام دوست😐😑

بسان رود که در نشیب دَره سَر به سنگ میزند رَوَنده باش                                                                       امید هیچ مُعجِزی ز مرده نیست، زِندِه باش🌿
2731
🤣🤣 من دلم تنگ شده تو دلم جنگ شده کاش بدونم اون کجا رفتش☹️😢

شراره دلارو دیوونه کرده مامانش موهاشو عروسکی شونه کرده👀

کاش همونجور که بی دلیل یهو دلمون میگیره و ناراحت میشیم، بی دلیلم یهویی خوشحال بشیم =)
میازارموری که دانه کش است که جان داردوجان شیرین خوش است

تنت ب ناز طبیبان نیازمند مباد😐❤

چرا امضات کم رنگه  اینجانب از سال ۹۶ ب دلیل کاهش ناگهانی گربه ها ذائقم تغییر کرد و پیتزا رست بیف رو جایگزین کردم.نام کاربری قابل تغییر نیست دیگه  
یارم ای یار یار  یارم یار ای یار یار دلبرم دلبرکم😐 دلبر بانمکم  😂

چی آوردی سرم و شکستی بال و پرکم منی که شاپرکم توی عاشقا تکم🤣😜

مجبور بودم که لغو کاربری بدم❤️
2740
میازارموری که دانه کش است که جان داردوجان شیرین خوش است

تا که از جانب معشوق نباشد کششی

کوشش عاشق بیچاره به جایی نرسد

💛بندگانم را اگاه کن که من بخشنده مهربانم حجر/۴۹💛.                                                                          و پروردگارت هرگز فراموشكار نبوده [و نيست].سوره مریم ایه ۶۴
2706