2733
2734

وا یعنی خودت و از بهزیستی آورده😐 فامیلی درستع؟

مدلینگ باشگاه هستم پس تا جایی که بتونم به سوال هاتون جواب میدم😃👀.لینک پیام ناشناس دوست داشتی یه یادگاری از خودت برام بزار   https://www.ninisite.com/profile/forum/topic?topicId=6397084&slug=%D9%85%DB%8C%D8%AF%D9%88%D9%86%D9%85-%D8%AE%D8%B2-%D8%B4%D8%AF%D9%87&postId=188953232.. واسه تمام کسای ک نیاز مند دعا هستن صلوات میفرستم 😊⁦❤️⁩  .                                 خانمای سایت  همه جای خواهرای  نداشتم هستن جز ی عده ک انگار زندگی خیلی بهشون فشار آورده و خشن و تند رفتار میکنن😊😉 .                                                                                                                         

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

😂 ای وای من اشتب فهمیدم 

مدلینگ باشگاه هستم پس تا جایی که بتونم به سوال هاتون جواب میدم😃👀.لینک پیام ناشناس دوست داشتی یه یادگاری از خودت برام بزار   https://www.ninisite.com/profile/forum/topic?topicId=6397084&slug=%D9%85%DB%8C%D8%AF%D9%88%D9%86%D9%85-%D8%AE%D8%B2-%D8%B4%D8%AF%D9%87&postId=188953232.. واسه تمام کسای ک نیاز مند دعا هستن صلوات میفرستم 😊⁦❤️⁩  .                                 خانمای سایت  همه جای خواهرای  نداشتم هستن جز ی عده ک انگار زندگی خیلی بهشون فشار آورده و خشن و تند رفتار میکنن😊😉 .                                                                                                                         
وا یعنی خودت و از بهزیستی آورده😐 فامیلی درستع؟

والا نمیدونم خودمم گیج شدم😂اره اسمو فامیلی درسته هیچ پولیم ب حساب نیومده داداشم میگه احتمالا اشتباهی شده اخه من درسم نمیخونم

خط به نام کیه

کتاب معشوق من است🌼 من هم مجردم هم متاهل.لیسانس روانشناسی دارم و در حال حاظر حقوق می خونم..سی سالمه و دختری هجده ساله دارم.🌻.  بعداز هر شکست از جات بلند میشی، و ادامه میدی؟ پس قهرمان داستان خودتی.💛
2740
والا نمیدونم خودمم گیج شدم😂اره اسمو فامیلی درسته هیچ پولیم ب حساب نیومده داداشم میگه احتمالا اشتباه ...

وا ایناهم قاطی کردن از شوهرت بپرس جریان چیه

چند سالته

شوهرم

عزیزم فکنم نوشته سرپرست کودک،خانوم رویا.. 

منظورش اینکه شما سرپرست کودک هستید 

کتاب معشوق من است🌼 من هم مجردم هم متاهل.لیسانس روانشناسی دارم و در حال حاظر حقوق می خونم..سی سالمه و دختری هجده ساله دارم.🌻.  بعداز هر شکست از جات بلند میشی، و ادامه میدی؟ پس قهرمان داستان خودتی.💛
فک کنم رفته تو بهزیستی ثبت نامت کرده که پول بگیره😂

😂😂😂ای درد چیه منو میخواد بهزیستی ثبت نام کنه شانس نداریم اونجام ثبت نام نمیکنن پدرشوهرم وضعش خوبه عمرا

2706