2737
2734
عنوان

کنکوریا

552 بازدید | 41 پست

سلام بچه ها عزیز های دل❤

چه خبر؟چقد خوندین؟ در چه حالین؟

شروع کردین به جمع بندی؟یا هنوز در حال خوندین؟

منم پارسال تو شرایطتون بودم درکتون میکنم

کلافگی هاتون رو میدونم 

خوشحال میشم بتونم کمکتون کنم الان

دانشجوام و به هدفمم رسیدم😉😍🦷

منم دانشجوام🙄

دندون میخونی؟!

🙂"ننگ بر سربازی که بعد از جنگ خشابش پر باشد..."🙃 یه عهد با خدا بستم...قول دادم ک خیریه بزنم و سرپرستی چند کودک رو برعهده بگیرم خیلی برای رسیدن ب این هدفم جنگیدم خیلی زخمی شدم ولی دست بردار نبودم تمام امیدم امساله رسیدن ب این هدف بستگی ب رسیدن ب هدف دیگه ای داره میشه لطفا برام دعا کنید امسال بهشون برسم....😔❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
بله دندون میخونم 

منم پزشکی میخونم

موفق باشید 

🙂"ننگ بر سربازی که بعد از جنگ خشابش پر باشد..."🙃 یه عهد با خدا بستم...قول دادم ک خیریه بزنم و سرپرستی چند کودک رو برعهده بگیرم خیلی برای رسیدن ب این هدفم جنگیدم خیلی زخمی شدم ولی دست بردار نبودم تمام امیدم امساله رسیدن ب این هدف بستگی ب رسیدن ب هدف دیگه ای داره میشه لطفا برام دعا کنید امسال بهشون برسم....😔❤
2740
ممنون گلم توام موفق باشی😍

عزیزی😘

سلامم

وای من از اول مهر تا اسفند پر قدرت خوندم بعد کلی مشکل سرازیر شد تو زندگیمون یکی دو ماه نتونستم بخونم خوب حالا  هنوز از شیمی دو فصل نقریبا از زیست یک فصل فیزیکم نصف فصل و زبان هم دوتا درس مونده حییف کلی عقب افتادم امیدوارم بتونم لاعقل تا 12 13 اردیبهشت بخونم بیشترشونو

من سال دیگه کنکور دارم ولی اصلا حوصله درس خوندن و ندارم و انگیزه نمیگیرم😑

هدفت رو مشخص کن و بدون که چه رشته ای میخوای و به آینده ات فکر کن کتاب های کنکوری رو بگیر کم کم شروع کن 

ازمون هم که بدی تلاش میکنی ترازت بالا بیاد انگیزع ات بیشتر میشه ...کلا اولش سخته ولی وقتی شروع کنی دیگه همینجور ادامه میدی😉

2706