2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من هر شب قبل از خواب سه یا چهار تا پیمونه تو یک لیوان شیر ولرم حل میکردم براش فقط قبل از نهار و شام ...

با هر قوطي ٩٠٠ گرمي چقدر وزن گرفت؟

خدا جونم بابت هديه اي ك بهم دادي ممنونم🙏🏻ماكانم تمام زندگيم👶🏻
با هر قوطي ٩٠٠ گرمي چقدر وزن گرفت؟

دقیق تو ذهنم نیست 

کلا پسرم همیشه یک کیلو وزنش کمتر از چیزیه که برای سنش خوبه اونم دکتر میگه ژنتیکش اینجوریه چون قدش خوبه خیلی و اینکه خودم هم ریزنقشم و همسرم هم درشت نیست ولی مثلا پدیاشور خورد یه مدت کوتاهی شاید به جای یک کیلو کم بودم مثلا ۸۰۰ گرم کم بود البته اونم موقت بود قطع کروم مثل قبل شد

2738
دقیق تو ذهنم نیست  کلا پسرم همیشه یک کیلو وزنش کمتر از چیزیه که برای سنش خوبه اونم دکتر میگه ژ ...

پس چطور دكتر به من گفت بين ٨٠٠ تا ١ كيلو وزن ميگيرن

پس چطور دكتر به من گفت بين ٨٠٠ تا ١ كيلو وزن ميگيرن

بچه ها متفاوتن بچه من خوراکش بد نیست خوبه خیلی مقوی بهش میدم ژنتیکش لاغره برای همین خیلی فرقی رو وزن گیریش نداشت چون وزنش از تغذیه کم نبود دکترشم از قبل بهم گفت خیلی فرقی نمیکنه

بچه ها متفاوتن بچه من خوراکش بد نیست خوبه خیلی مقوی بهش میدم ژنتیکش لاغره برای همین خیلی فرقی رو وزن ...

پسر منم  ژنتيكش لاغره

پسر منم  ژنتيكش لاغره

دکتر پسر من به من میگه تو زیادی حساسی این بچه خیلی سالمتره و رشدش خوبه و قدش هم عالیه میگه لاغری مهم نیست چون ژنتیکشه و ربطی به تغذیه اش نداره و خیلی هم سالمتر و بهتره البته باز خودم حرص میخورم دست خودم نیست

ولی پسر و دختر جاریم هم مثل پسر خودم بودن ولی الان پسرش یازده سالشه یه دفعه از پارسال رو اومد ماشالا و درشت و خوب شد جاریم میگه بعد از ۹ یا ۱۰ سالگی خودبه خود خوب میشه و آب میاد زیر پوستش میگه من برای دو تا بچه هام همین حرصهای تورو خوردم الکی تو نخور

دکتر پسر من به من میگه تو زیادی حساسی این بچه خیلی سالمتره و رشدش خوبه و قدش هم عالیه میگه لاغری مهم ...

من پسرم ده روز مريض شد خيلي لاغر شد الان ١٥ ماهشه ٩٢٠٠ وزنش

من پسرم ده روز مريض شد خيلي لاغر شد الان ١٥ ماهشه ٩٢٠٠ وزنش

اگر به خاطر مریضی ضعیف شده بهش بده خوبه فقط یکی اینکه قبل از وعده های غذاییش نده که سیرش کنه یکی اینکه دکتر به من گفت پشت سر هم نده خوب نیست مثلا اگر دو تا قوطی دادی دیگه چند ماه نده بعد اگر خواستی باز بده

اگر به خاطر مریضی ضعیف شده بهش بده خوبه فقط یکی اینکه قبل از وعده های غذاییش نده که سیرش کنه یکی این ...

فعلا تازه شروع كردم

وزن پسر شما چقدره؟

2706