2737
2739
عنوان

کیک پزای ماهر یه لحظه بیاید

149 بازدید | 33 پست

من الان کیک کاکاویی درست کردم و قبل از اینکه ماده ی شکرو کاکاوو و روغنو شیرمو با آرد اضافه کنم ،یه لیوان برای سس روی کیک نگه داشتم ،ولی توی اون سسه مخمر هم هست ،الان اگه سسو بزنم رو کیک مسموم نمیشیم؟؟چون مخمرو روغن توشه

تعداد رای : 7
نظرسنجی
مسموم میشیم و کیک خراب میشه
2
28%
هیچی نمیشه مخمر مسموم نمیکنه
5
71%
انقده دوست دارم که... وقتیی دستاتو میگیرم... فکره اینم که چه طور... جلو اشکامو بگیرم😭😘😘

نباید اردو باهاش قاطی میکردی

وقتی ارد داره دیگه سس نیست

خوده مایه کیکه

تیکر یک سالگی پسری😍خدایا شکرت🧿گل پسرم 1400/11/29 بدنیا اومد💕من اگه برای مامان و بابام دختر خوبی نبودم اگه برای برادرام خواهر خوبی نبودم اگه برای همسرم زنِ خوبی نبودم ؛؛؛  میخوام برای تو عشقِ مامان،همه کسِ مامان، نفسِ مامان،گل پسرِ مامان مادر خوبی باشم /هاکانم😍 / خدایا خودت کمکم کن این آخرین شانس منه/میشه لطفا دعا کنین نی نی مون رو صحیح و سالم بغلم بگیریم❤😘

مخمر منظورت چیه🙄

تیکر یک سالگی پسری😍خدایا شکرت🧿گل پسرم 1400/11/29 بدنیا اومد💕من اگه برای مامان و بابام دختر خوبی نبودم اگه برای برادرام خواهر خوبی نبودم اگه برای همسرم زنِ خوبی نبودم ؛؛؛  میخوام برای تو عشقِ مامان،همه کسِ مامان، نفسِ مامان،گل پسرِ مامان مادر خوبی باشم /هاکانم😍 / خدایا خودت کمکم کن این آخرین شانس منه/میشه لطفا دعا کنین نی نی مون رو صحیح و سالم بغلم بگیریم❤😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
برا کیک که مخمر نمیخوا😑

خمیرمایه منظورشه؟

اره منم ندیدم تاحالا تو کیک بزنن😶

مخمر خمیر ترشیدست و من اصلا توی کیک نمیریزم چرا باید مخمر بریزی😕برای سس هم میتونی شیر و پودر کاکائو و شکر یا حتی پودر قند رو قاطی کنی با یکم روغن مایع یا کره من روغن مایع پیشنهاد میکنم خیلی عالی میشه کیکتو داغ داغ سوراخ کن سس رو بریز روش

نمیشه من انگشت بزنم حالا که امضا ندارم🙊🙊
نباید اردو باهاش قاطی میکردی وقتی ارد داره دیگه سس نیست خوده مایه کیکه

نه نه ،دستوره پختش این بود که اول شکرو پودر کاکاوو با شیرو تخم مرغ  و روغن هم بزنیم بعد با آرد و بکبن پودر و وانیل مخلوط کنیم و قبلاز قاطی کردن با آرد ،یه لیوان از اون مایه برای سس روی کیک کنار بزاریم

ولی من توی اون مایه مخمر هم ریختم تا بیشتر پف بکنه

حالا مخمر میموم میکنه؟

انقده دوست دارم که... وقتیی دستاتو میگیرم... فکره اینم که چه طور... جلو اشکامو بگیرم😭😘😘
2738
مخمر خمیر ترشیدست و من اصلا توی کیک نمیریزم چرا باید مخمر بریزی😕برای سس هم میتونی شیر و پودر کاکائو ...

نه مخمر از جو درست شده برای پفه بیشتره ،

خمیر ترشیده نیس

الان یعنی سسم خراب شده؟

نه نه ،دستوره پختش این بود که اول شکرو پودر کاکاوو با شیرو تخم مرغ  و روغن هم بزنیم بعد با آرد ...

خب چرا سر خود مخمر اضافه کردی😅

بنظرم نریزی روی کیک بهتره

من خودم این کیکو قبلا درست کردم

به کیک خیس معروفه

بعدم تخمم نباید تو سس باشه

فقط شیر و روغن و پودرکاکائو و شکر هست فکر کنم

اونو قبل اینکه اردو بزنی باید برمیداشتی یه لیوان

خب همبن کارو کردم

الان میگم چون مخمر توی مایه ی سس هست ،مسموم میکنه،خرابه؟

نه نه ،دستوره پختش این بود که اول شکرو پودر کاکاوو با شیرو تخم مرغ  و روغن هم بزنیم بعد با آرد ...

خودت الکی اضاف کردی😀

مخمر نمیخوا اگه دستورو کامل و دقیق انجام داده باشی پف میکنه

خب چرا سر خود مخمر اضافه کردی😅 بنظرم نریزی روی کیک بهتره من خودم این کیکو قبلا درست کردم به کیک ...

تخم🤣🤣🤣🤣🤣

خب چرا سر خود مخمر اضافه کردی😅 بنظرم نریزی روی کیک بهتره من خودم این کیکو قبلا درست کردم به کیک ...

نه نه تخمه مرغم تو سس نیست😄فقط مخمر

یکی به من بگه که مسموم میکنه یا نه ،😭😭

نه مخمر از جو درست شده برای پفه بیشتره ، خمیر ترشیده نیس الان یعنی سسم خراب شده؟

میدونم مخمر چیه ولی مخمر یا همون خمیر مایه من شنیدم از خمیر ترشیده درست میشه عزیزم توی نت بزن طرز تهیه مخمر ببین برات میاره

نمیشه من انگشت بزنم حالا که امضا ندارم🙊🙊
2706