2752
2734
عنوان

کدوماتون کرونا گرفتید ولی دکتر نرفتید تو خونه قرنطینه شدید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 229 بازدید | 30 پست

من 🤗🤗 

اشتباه کردم و اطلاعاتم کافی نبود..خدا رحم کرد..

از بروز علائم تا یک هفته اگر مراجعه نکنی به پزشک خطر بالای درگیری ریه وجود داره.. یعنی حتماً همون هفته ی اول بیماری باید بری دکتر.. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
جدی میگی؟چه مدت طول کشید تا کاملا خوب بشید؟

ببین عزیزم من نمیگم کرونا وجود نداره، هست و اینکه به شدت واگیره و مثل انفولانزای شدیده، این تنگی نفست فق‌ط،توهمه و چون شنیدی تنگی نفس میاره کرونا شما هم توهمش  رو داری، ما دو هفته ای درگیرش بودیم، فقط قرص استامینوفن پونصد بخر و ابنبات سرماخوردگی که تو دارخونه هست بگیر بذار رو زبونت اب شه، اصلا هم نگران نباش نترس هیچی نیست خوب میشی

صبــر  اوج احترام به حکمت خداست، صبور باش چیز های خوب زمان میبرن
نه تست ندادم

برو حتما ی دکتر مطبی نرو بیمارستان

چک میکنه اکسیژن خونتو نرمال باشه ینی خفیفه کرونات 

خدایی نکرده پایین باشه احتمال درگیری ریه هست و خطرناکه 

زودتر برو که بفهمی چیه و زودتر اگ امپول و اینا بت بزنه رفع میشه عزیزم نگرانی نداره

برو دکتر واییییییی تو رو خدا برو تست بده  با سرماخوردگی خیلی فرق داره عزیزم  تا ریه ت د ...

نمیدونم چرا پاهام نمیکشه برم دکتر میترسم ار صبح دارم گریه میکنم همسرمو کلی زیرچشمی نگاه کردم زنگ زدم صدای پدر مادرمو شنیدم حس میکنم زندگیم همینقدر بوده 

مشکل دنیا این است که احمق ها کاملا به خود ایمان دارند و خردمندان دائما در شک و تردیدند...
2740
برو حتما ی دکتر مطبی نرو بیمارستان چک میکنه اکسیژن خونتو نرمال باشه ینی خفیفه کرونات  خدایی ن ...

ممنونم عزیزم چشم آره مطب بهتره درست میگید

مشکل دنیا این است که احمق ها کاملا به خود ایمان دارند و خردمندان دائما در شک و تردیدند...
نمیدونم چرا پاهام نمیکشه برم دکتر میترسم ار صبح دارم گریه میکنم همسرمو کلی زیرچشمی نگاه کردم زنگ زدم ...

وای عزیزم اصلا اینجوری فک نکن چون اگ کرونا ولت کنه خودتو خودتو داغون میکنی من دوران کرونام فقط تماس تصویری داشتم با دوست و فامیل کلی بگو بخند پامیشدم میرقصیدم براخودم 

کلا توهرشرایطی شاد کردن خودت و انرژی مثبت دادن ب خودت بهترین راه حله

وای عزیزم اصلا اینجوری فک نکن چون اگ کرونا ولت کنه خودتو خودتو داغون میکنی من دوران کرونام فقط تماس ...

خیلی خوبه بتونم مثل شما باشم آخه من تو شهر غریبم دلم برای خانوادم خیلی تنگ شده میترسم فرصتی نداسته باشم

خیلی خوبه بتونم مثل شما باشم آخه من تو شهر غریبم دلم برای خانوادم خیلی تنگ شده میترسم فرصتی نداسته ب ...

نترس عزیزم حتی اگ شرایطتت خیلی خوب نیس 

بازم باخودت تکرار کن کرونا یروزی از بدنم خارج میشه 

چون کلمه ها توی ذهن خیلی قدرتمند هستن شما هی بگی میترسم فرصت اخرم باشه خدایی نکرده پیش میاد 

با دید مثبت نگاه کن هی تکرار کن کرونام هم تموم میشه 

اینا فقط میتونه کمکت کنه نه ما میتونیم کمکت کنیم نه حتی خانوادت فقط و فقط خودت و افکارت و روحیه ات

نترس عزیزم حتی اگ شرایطتت خیلی خوب نیس  بازم باخودت تکرار کن کرونا یروزی از بدنم خارج میشه&nbs ...

حق با شماست ممنونم ازت خیلی آروم شدم با خوندن پیامت❤

نمیدونم چرا پاهام نمیکشه برم دکتر میترسم ار صبح دارم گریه میکنم همسرمو کلی زیرچشمی نگاه کردم زنگ زدم ...

پاشو برو مطب تست بده داروهای مخصوص کرونا میگیری درکنارش این کارها بکن👇

پاشو برو مطب تست بده داروهای مخصوص کرونا میگیری درکنارش این کارها بکن👇

ممنونم عزیزم خیلی لطف کردی چه مطالب مفیدی هستن❤