2737
2739

سلام بچه ها امیدوارم حالتون خوب باشه میشه کمکم کنید؟من حدود 4 روز بود علائم داشتم ولی خفیف به رئیس شرکتمون گفتم ولی بهم مرخصی نداد گفت حالت خوبه کیو جایگزین بزارم و فلان حالا من از دیشب وسط خواب نفس تنگی اومد سراغم جوری که رفتم تو حیاط و علائمم خیلی شدید شده میترسم برم دکتر یعنی تو خونه خوب نمیشم؟

مشکل دنیا این است که احمق ها کاملا به خود ایمان دارند و خردمندان دائما در شک و تردیدند...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

برو آزمایش بده با آزمایش مثبت که نمیتونه مرخصی نده

خیلی وقتا مردم در مورد سفر به گذشته فکر میکنن و نگران یه تغییر تصادفی تو زمان حال هستن                                اما هیچکس تو زمان حال فکر نمیکنه که بتونه آینده خودش رو به طور اساسی تغییر بده...!  
2738

من حدود بیست روزه دماغم کیپه صدامم همین طور یه مقدار بی حال و سردرد دارم الان چهار روزه که تنگی نفس هم بهش اضافه شده و گاهی هم سرفه های خشک می کنم یعنی کی قراره خوب بشم البته نه تست دادن نه دکتر رفتم

برو دکتر واییییییی

تو رو خدا برو تست بده 

با سرماخوردگی خیلی فرق داره عزیزم 

تا ریه ت درگیر نشده برو همه اونایی که تو خونه خوددرمانی کردن ریه شون درگیر شده ۸۰درصد فوت شدن علی انصاریان هم دیر رفت دکتر 

2706