2737
2739
عنوان

مادرم بهم اعتماد نداره....

1279 بازدید | 23 پست

من یه مدت با نامحرم چت میکردم 

مادرم فهمید بهم تذکر داد که کار خوبی نیس و منم دیگه ترکش کردم

الانم توبه کردم...

ولی مامانم هنوز بهم شک داره

تا گوشی دستم میگیرم شروع میکنه هعی میگه چیکار میکنی تو گوشی...

اعصابمو خورد کرده.... دیگه کم اوردم از دستش😔😔😔

هر چقد میگم کار خلاف نمیکنم باز حرف خودشو میزنه

حتی دیگه رو گوشیمم رمز نزاشتم تا دس از سرم برداره

ولی ولم نمیکنه

عاشق هات چیپس😍😋😋😋

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

دقیقاااااااااااااا چقد مثل من

فقط بابام اینجوری میکنه من یه مدت عضو گروهایی شدم و... بابام فهمید و کلی جنجال شد از اون موقع دیگه هیچکدوم از اون کارا رو نکردم حتی بیشتر درس خوندم ولی بابام همش بهم میگه چرا گوشی دستته ببینم کجا رفتی و... حتی یه بار بهم گفت نبینم دوباره هرز بپری(یعنی بهم گف هرزه😔) از اون موقع همش رو مخمه شیش ماه از اون قضیه گذشته

ننم میگه یره چقد موخسبی خیکی میری ایجوری درست نی  من به فدای مشهد

مادرم عینو چشماش بهم اعتماد داشت حتی پولای بانک‌ش تو کارت من بود از جیک پوک همه چی خبر داشتم یجورایی میگفت تو مغزت خوب کار میکنه اما من گند زدم به همش الان که بچه دارم میفهمم چه خیانتی بهش کردم

آرزومه خونم تکمیل بشه برم داخلش فرشام پهن کنم وسیله های بنجلمم بچینم بعد خودم وسط خونه ولووو شم هرکی زنگ زد گفت کجای بگم خونه خودم 🥰🥰🥰منو خدا دقیقه نود درست کرد اینم داشت در کارگاه می‌بست بره دیگه یه تیکه گل آمد زیر پاش همینجوری یه چی سر هم کرد گذاشت تو کوره نه پولی نه قشنگی نه اندام نه شانس نه کوفت نه زهر مار هیچی صبم در کوره باز کرد دید خیلی چیا کم دارما گفت بذار بره مردم ببینن بخندن دلشون شاد بشه دیگه  شوتم کرد رو زمین حالام اینجا تک تنها هیشکی محل سگ بهم نمیده هر چی خودش صدا میزنم انگار نه انگار شما پولی مالی قشنگی اضافه نداری بهم بدی حیرونم ناموسا🦙🦙😯😯😯

چند وقت از اون قضیه گذشته؟ 

هر وقت بخاطر حرف درستی که زدی، بهت گفتن اراذل اوباش آیه ی 27 سوره ی هود رو بخون که به حضرت نوح (ع) گفتن :"..... وَمَا نَرَاكَ اتَّبَعَكَ إِلَّا الَّذِينَ هُمْ أَرَاذِلُنَا بَادِيَ الرَّأْيِ وَمَا نَرَىٰ لَكُمْ عَلَيْنَا مِنْ فَضْلٍ بَلْ نَظُنُّكُمْ كَاذِبِينَ"----->.... ما کسایی که از تو تبعیت کردن رو جزو اراذل (انسان های پست) میدونیم و شما برتری نسبت به ما ندارید بلکه فکر می‌کنیم دروغگو هستید 🌹🐤شش ماهم که بود مادرم بخاطر شغلش مجبور شد منو بذاره مهد کودک، برای همین خانه داری رو انتخاب کردم💛 💐خدای مجازی همون خدای دنیای حقیقی هست منتهی کسایی که یه عمری بخاطر حرف مردم خوب بودن اینجا که ناشناس میشن تمام پرده های حیا رو میدَرَند.... 💐صبر اینه که توی سختی از حالت پیش مردم شکایت نکنی،خدا بدش میاد لیسانس دارم و مطالعه میکنم ولی خانه دار بودن رو انتخاب کردم، هدفم تربیت بچه ام هست 🐣🌺 و علت حضورم اینجا اینه که بازخورد کارهام و تجربیاتم رو ببینم 🌺
2706