2737
2734

من خودم تهرانم مادرم اصفهانه و خیلی ضعیف و ناتوانه .پاش دیروز شکسته و کسی نیست پیشش.میشه خودم تنهایی با ماشین شخصی خودم برم؟؟یعنی راه باز هست و جریمه نمیشم چون تو قرنطینه هستیم،،

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فکر کنم هر دو قرمز باشن جریمه داره

اگه جواب بی ادبیتو نمیدم به این دلیل نیس که جوابی ندارم به این جمله اعتقاد دارم که هیچگاه باخوک کشتی نگیر زیرا تولجن مال میشوی واو لذت میبرد وگرنه جواب واسه امثال تو فراوونه🙌🙌🙌
2731

منم میخوام از بوشهر بیام تهران دکتر واسه دخترم 

ولی از کمربندی ها میاییم ک‌جریمه نشیم

دعای نی نی سایتی زود قبول میشه....خوندی ی دعایی برای شفای پدرم بکن .گرفتار سرطان هست.خدایا سلامتی پدرمو بهش ببخش ..الهی آمین 
بالاخره تو راه دوربین هست جریمه نمیکنه؟؟

فک نمیکنم نمی‌دونم

من ک مجبورم هر  چیزیو ب جون میخرم 

ششم نوبت دارم

دعای نی نی سایتی زود قبول میشه....خوندی ی دعایی برای شفای پدرم بکن .گرفتار سرطان هست.خدایا سلامتی پدرمو بهش ببخش ..الهی آمین 
2740
جریمه کوفتیش زیاده آخه

ان شاءالله ک نمیشیم 

خونه برادرشوهرم از کمربندی ها اومدن بوشهر پلاکشونم تهران بود و جریمه نشدن .برگشتنی هم همینطور