2733
2739
عنوان

فردا عمل بینی دارم بالاخره رسید😧

| مشاهده متن کامل بحث + 323 بازدید | 39 پست

چه دکتری میری؟؟

یه وقتا بیرون از خودت دنبال یه چیزی می‌گردی. اما نمی‌دونی چی. یه اتفاق، یا یه نفر، یا یه چیز؛ یه چیز که باید، که قراره حالتو خوب کنه. یه حس انتظار عجیب داری تو هر لحظه. اصلا شایدم ندونی با اون اتفاقه قراره حالت خوب شه یا نه، اما میدونی که منتظر یه چیزی هستی.کاش زودتر پیداش شه، تموم شه این انتظار❤🍀     
اول فرم رو که پر کردی و امضا کردی لباساتو عوض میکنی بهت سرم وصل میکنن بعد از چند دقیقه آرامبخش میزنن ...

خب از بعد عملم بگو وقتی به هوش میام😄

میشه واسه خوشبختیم در آینده یه صلوات مهمونم کنی😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
بعد عمل میزارم حتما الان افتضاحه😨😂

نه الان بزار بعد عملم بزار وگر نه گزاررررش بچه هااااا😣😡😠😂😂😂😂

😍طراح لباس و نقاش هستم 💃😍دختر بلا که میگن منم💃😌عاشق دختر بچه های ناز و شیطونم 😍🌹🌈
وای تاحالا کسی اینجوری دقیق نگفته بود دستت درد نکنه😁😘سرم برا چی میزنن دیگه؟من انقد از اتاق عمل میت ...

خواهش میکنم عزیزم 😂😘

واسه کنترل قند خونت چون ناشتا باید باشی راستی به منم با یکم آب قرص معده قبلش پرستاره داد شاید بهت بدن 

ولی ناشتا باش چونکه تو بیهوشی احتمال اینکه غذا از معده بیاد بالا و باعث خفگی بشه هست کلا واسه عملایی که به بیهوشی کامل نیازه باید ناشتا بود

از اتاق عمل نترس یه اتاقه مثل بقیه اتاقا 😁 

یه پیشنهاد بهت میکنم من قبلش یه ذکر کوتاه رو حفظ کردم موقعی ماسکو پرستاره گذاشت که بیهوش بشم بهم گفت به چیزای خوب فکر کن من همون ذکر رو چند بار گفتم واسه سلامتی بود فکر کنم سه بار نگفتم بیهوش شدم😅قبلشم آیه الکرسی بخون اینا آرومت میکنه

خب از بعد عملم بگو وقتی به هوش میام😄

من وقتی بهوش اومدم داداشم کیسه یخ میزاشت رو چشام من بریده بریده گفتم یخ برای بعد از عمله 🤣🤣🤣 اصلا نفهمیدم عمل کردم 

درست نمیتونستم حرف بزنم گیج بودم بریده بریده تایپ میکردم رو گوشی داداشم حرفامو بعدش سوپ و ژله اوردن خوردم خواستم برم دسشویی یکم بینیم خون اومد خیلی کم پرستاره گفت سرتو بگیر بالا....بعدش اوکی بود تا یک هفته اولش اذیت میشی فقط باید حواست باشه درست بخوابی بالش بزاری زیر سرت که سرت بالا باشه غذای نرم مث سوپ بخوری که نیاز به جویدن نباشه از نی واسه نوشیدن استفاده نکن باعث خونریزی میشه

منم کرمان عمل کردم کدوم کلینیکی کدوم دکتر؟

2738
من وقتی بهوش اومدم داداشم کیسه یخ میزاشت رو چشام من بریده بریده گفتم یخ برای بعد از عمله 🤣🤣🤣 اصلا ...

ممنون عزیزم از راهنماییت😘من دکتر عربی ام.تو کدوم دکتر بودی؟

میشه واسه خوشبختیم در آینده یه صلوات مهمونم کنی😊