2733
2739
عنوان

نسل جوان تعداد تک فرزن ها بیشتره یا دو فرزند

| مشاهده متن کامل بحث + 260 بازدید | 37 پست
من 16 سالمه اره خب به نظرم خواهر یا برادر داشتن با وجود همه دعوا هاشم قشنگه البته حدس می‌زنم چون تا ...

عزیزم اگه یک برادر هم داشتی باز تنها بودی مخصوصا وقتی ازدواج می کرد تازه بیشتر موقع ها غصه اش رو هم می خوردی اگه مشکلی هن تو زندکییت پیش میومد دلت نمیومد باهاش درمیون بزاری که تاراحت بشه قدر مادرتو بدون هیچکی تو دنیا مثل مادر نمیشه حتی بهترین خواهر منم تو برادر خوب دارم ولی هنیشه و همیشه فقط با مادرم درد و دل میکنم

مگه مهد کودکه😳😂 یا بچه ندارین که اینجوری میگن یا بچه خیلی ارومی داشتین که اشتها بالاس😂😂

😅😅😅اتفاقا ی دوقلو داریم 

چون پدرشو وقتی ۴ ساله بود از دست داد و سختی کشید ک بزرگ شد کسی پشتش نبوده ک کمکش کنه اینجور میگه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم اگه یک برادر هم داشتی باز تنها بودی مخصوصا وقتی ازدواج می کرد تازه بیشتر موقع ها غصه اش رو هم ...

اره میدونم فرشتمه اما به دلیل اختلافات فکری که داریم متاسفانه هیچ موقع نمیتونم باهاش درد و دل کنم 💛

2728
2738