2737
2739

هرکس دوسداره روزی 5تا صلوات بفرسته واسه خانومایی که دوستدارن دامنشون سبز بشه انشالله😍😍

میشه هروقت سپیدی گلوی جگرگوشت رو بوسیدی یادی از شش ماهه ی حضرت رباب کنی❤برای آقای مهربونمون امام زمان یه صلوات بفرست🍃🍃🍃🌾

لطفا برام دعا کنید که خدا این ماه بهم یه نی نی سالم و صالح بده

ماههاست اقدامم 

خبری نیست

یه دختر دارم

دلم یه پسر میخواد

اگه خدا صلاح بدونه♥️

ماما ام .پیج اینستاگرامم midwifery.motahare
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

برای من 💔🥺

انشالله به همین زودی عزیزدلم❤توی زیارت عاشورای امروزم دعات میکنم اگه قابل باشم

میشه هروقت سپیدی گلوی جگرگوشت رو بوسیدی یادی از شش ماهه ی حضرت رباب کنی❤برای آقای مهربونمون امام زمان یه صلوات بفرست🍃🍃🍃🌾
2728
لطفا برام دعا کنید که خدا این ماه بهم یه نی نی سالم و صالح بده ماههاست اقدامم  خبری نیست یه ...

انشالله به حق همین ماه عزیز بیای و خبر خوش بهمون بدی😍

انشالله به همین زودی عزیزدلم❤توی زیارت عاشورای امروزم دعات میکنم اگه قابل باشم

ممنون عزیزم 

خیلی از خدا خواستم اما خب دعای فرد دیگه ای در حق آدم بهتر مستجاب می‌شه

تو دنیایی که می‌تونی هر چیزی باشی؛ تو خوب باش! / یه صلوات به نیت برآورده شدن حاجتم می‌فرستی؟! 🌷
2740
خب خدارو شکر.یه چیزی میگم اگه انجام بدی شک نکن ک ماه بعد ایشالا به امید خدا حامله میشی

چکاری

تو دنیایی که می‌تونی هر چیزی باشی؛ تو خوب باش! / یه صلوات به نیت برآورده شدن حاجتم می‌فرستی؟! 🌷
2706