2733
2734
عنوان

خانووومااا خواهشا بیاین😥😥میترسم

3413 بازدید | 21 پست

سلامم

بچه ها طب سنتی بهم شیاف گیاهیی رحم ریحانه داده 🌸🌸

بعد پریودم اگ طبق ماه پیش باشه امشب باید پری بشم 🥀

حالا من دیشب یدونه از این شیاف هارو استفاده کردم اما نمیدونستم چقدر باید داخل بره اندازه دو سه بندانگشت زدم رف بالا😂😅😅

حالا میشه بگید طرز مصرفش چجوریه؟؟عین پماد باید تا جایی که بن بسته بالا بره یا نه باید همین جلوها گذاشته بشه؟؟

و اینکه تا حالا استفاده کردین شماها؟؟؟؟

روشم نوشته برای عفونت های رحمی و دوران بارداری 

و پاکسازی رحم و جلوگیری از سقط و ترشحات و   تنگ کننده ،و ایجاد لذت جنسی😬😅

و اینکه‌ طب سنتیه گف بعد مصرف یه چیزایی  سفید مثل پوست تخم مرغ ازت خارج میشه  اما از دیشب تاحالا که گذاشتم انگار جمع و جور شده اونجام با اینکه ترشح هم داشتم دیشب قبل استفاده الان دیگه ندارم .هنوز چیزی ازم نیومده ازم نیومده!!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
ای بابا! نکن خواهر نکن. برو متخصص زنان یا ماما معاینت کنه 

ینی اون اون مقدار که دادم تو خطریه؟؟

هنوز چیزی از خوده شیفه هم بیرون نیومده 

ترسوندینممم😨😨😨 برم بشینم تو تشب اب ولرم میاد بیرون ؟؟

2738
هرکس گفت س محصول گیاهی هست ک نباید فورا استفاده کنی میرفتی دکتر زنان بهترت بود

مثلا وایه مزاجم دارو داد خوب بشه تا بتونم بچه دار شم اینم داد گف هر ۳ شب یدونشو استفاده کن دیشبم شوهرم‌گف فعلا نزار تا پریود بشی بعد بزاری ها گوش نکردم حداقل یکم اطلاعات بدست میوردم یا نمیزدم یا کم میزدم بره بالا😥😥😥

مثلا وایه مزاجم دارو داد خوب بشه تا بتونم بچه دار شم اینم داد گف هر ۳ شب یدونشو استفاده کن دیشبم شوه ...

خب از کسی ک خریدی بپرس دقیق طرظ استفاده شو و اینکه چ.مواقع ای باید استفاده کنی

بعضی ها ؛ چهره هایشان ماشاءالله و شخصیت هایشان؛استغفرالله هست👍

منم چند ماهه درد زیر شکم و عفونت دارم دکتر هم رفتم فایده نداشت بعد دهانه رحمم زخم شد ،دکترم رو عوض کردم ۱۲ تا امپول انتی بیوتیک بهم داد اثر نداشت ،فریز کردم اثر نداشت و این دل درد هنوز بامن هست منم تصمیم گرفتم بارطب سنتی درمان کنم خودم رو ،دارو گیاهی دیگه فکر نکنم عوارض داشته باشه

خب از کسی ک خریدی بپرس دقیق طرظ استفاده شو و اینکه چ.مواقع ای باید استفاده کنی

طرف مرده خودشم به زور روش شدم همینقدری هم توضیح دادو بگه  چون با شوهرم بودم😂😂

حالا شاید زنگ زدم پرسیدم خودمم روم نمیشه بخوام از مرد بپرسم 

البته گف چون واسه خانومایه باردار هم استفاده میشه هیچ ضرری نداره  

من بیشتر از اون مقداری که زدم رف بالا میترسم تا خوده شیافه

منم چند ماهه درد زیر شکم و عفونت دارم دکتر هم رفتم فایده نداشت بعد دهانه رحمم زخم شد ،دکترم رو عوض ک ...

اره والا منم ۷ ماه اقدامم اما با وجود اینکه دکتر گف هردو سالمیم بارداررنمیشدیم‌تا همینجوری رفتیم دکتر طب سنتی از روی کف دست قشنگ هم مزاجمونو گف هم خصوصیات اخلاقیمون رو و هم اینکه چه مشکلاتی تو بدنمون داریم که دقیقا همه چیش درست بود 

به من گف مزاجت سوداعه باید پاکسازی کنی تا واست مشکل درست نکرده دارو گیاهی داد بعد قبل از اینکه من بپرسم خودش گف اگه بخوای بچه دار بشی هم این مزاجت نمیزاره یعنی نمیتونی  تا وقتی که پاکسازی بشه سودا از بدنت  این شیاف رحم ریحانه هم داد 

منم چند ماهه درد زیر شکم و عفونت دارم دکتر هم رفتم فایده نداشت بعد دهانه رحمم زخم شد ،دکترم رو عوض ک ...

حالا نمیدونم برای بچه دار شدن داد یا فهمیده عفونتی چیزی دارم بخاطره اون داده دیگ سوال نکردم ازش 

شما عنبرنسا استفاده نکردی واسه عفونتت؟؟؟من با این عفونتم خوب شد قبلا 

بعد  قشنگ بهداشتو رعایت کنی هرروز لباس زیرتو عوض کن با دستما خودتو خشک  بعدشم با  باد گرم سشوار  خیلییی کم از دور بگیر رو خودت اون رطوبته خشک شه 

یه هفته هم یه روز در میون رابطه بدون جلوگیری داشته باش 

بعد عنبر نسا هم هر روز نیم ساعت ۲۰ دقیقه دود بده 

من که با این کارا  سریع خوب شدم در صورتی که دوتا جعبه پماد استفاده کردم تو دوماه اما خوب ک نشد بدترم شد

حالا نمیدونم برای بچه دار شدن داد یا فهمیده عفونتی چیزی دارم بخاطره اون داده دیگ سوال نکردم ازش  ...

احتمالا داده که رحمت گرم بشه چون ریحون گرمه،من اولین بار که زیر دلم درد گرفت عنبر نسا استفاده کردم ولی فکر کنم اصل نبود سوزش و خارش گرفتم ،همیشه با دستمال خودم رو خشک میکنم ،ولی الان یک عنبر نسا اصل پیدا کردم چند روز هست دارم استفاده میکنم باورت نمیشه شبی که استفاده کردم چند ساعت بعدش ترشحات خونی بدی ازم خارج شد تا بحال ندیده بودم با اینکه موقع پریودم نبود،یکی دوساعت بعد از اینکه استفاده میکنم میرم دستشویی ترشحات سیاه ازم خارج میشه،دل دردم هم خیلی کم شد .

2706