2737
2739
عنوان

بیاید از زن داداش بدجنسم بگم😲😲😲

| مشاهده متن کامل بحث + 926 بازدید | 42 پست
دیگه همه میدونیم دلسوزی با تحقیر فرق داره  بهش میگه بیچاره کسی که تورو بگیره...این دلسوزیه؟ بی ...

بحرحال یه دختر جون و دم بخت باید پر انرژی و دستو پا دارباشه که جا حرفی نزاره من خودم گاهی به خاله کوچیکم میگم تروخدا یکم خودتو جم کن فردا شوهر کنی مشکل پیش میاد گاهیم که میبینم اطرافیان مهمانی چیزی هست همه زحمت میکشن بجز اون از سر لج بهش میگم رک بیچاره کسی که تورو بگیره

جاوید عشق مامان

خاهرت بهش بگه گلم تو داشتی خودتو اماده میکردی برای بردگی🌱من مثل یک پرنسسم و میزارم کارامو بقیه انجام بدن🌱

البته معذرت میخام از همه خانمای با هنر 😐این دیگه خیلی رو مخه 

(:

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😂حالا اون خوب بود باز گاهی معتاد و بیکارو الافای محلم میگفت خواستگارم بودن😂

بده مگه 

کلا فرق نزاشته بین مردهای محل😂😂😂😂

همه رو به چشم خواستگار دیده

شاید هر مردی باهاش چشم تو چشم شده این فکر کرده ازش خوشش اومده و گفته خواستگاره😂😂😂

💙💙ممنون میشم برای سلامتی و عاقبت بخیری پسرم یه صلوات بفرستید💙💙
2731
بحرحال یه دختر جون و دم بخت باید پر انرژی و دستو پا دارباشه که جا حرفی نزاره من خودم گاهی به خاله کو ...

کار شما اشتباهه عزیز جان.

توی چیزی کخ برای شما ضرر یا نفعی نداره نباید نظر بدین.

قطعا ایشونم دلش‌ن از شما پره

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
بحرحال یه دختر جون و دم بخت باید پر انرژی و دستو پا دارباشه که جا حرفی نزاره من خودم گاهی به خاله کو ...

بنظرم این‌ رفتار اصلا خوب نیست هرچند شما خواهر زاده ش هستی و رابطه تون صمیمی تره 

اما اینکه زن داداش ب خودش اجازه بده و همچین حرفی ب خواهر اسی بزنه نهایت بی ادب بودنشه 

بلد باشه یا نه ب اون مربوط نیست اگه م از سر دلسوزیه میتونه از لغات بهتری استفاده کنه 

سالی می گذرد و سالِ دیگری از راه می رسد و همه چیز در تو زشت تر و پلیدتر می شود "وطنم"...محمود درویش

فقط وفقط کم محلی کنیدوقتی داره این چرت وپرتارومیگه بریدتوگوشی یاگوش ندیدیاباهم حرف بزنیدبعدچن بارخواهدفهمید،خواهرتم وقتی مستقیم بهش توهین میشه بایدبگه وااااچه حرفا؟؟ دیگه نشنونم

2738