2733
2734

خیلی سرفه میکنه با هیچی خوب نمیشه . شربت دادم عسل ابلیمو دادم دیگ جرعت نمیکنم چیزی بدم چون ایقد سرفه میکنه میخواد بالا بیاره 

دکترم بردم دیروز یکی از شربتهای اون فک کنم خلط اورده ک اینجوریش کرده چیکا کنم سرفه نکنه راحت بخابه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فقط شبا سرفه میکنه؟

فقط یه صلوات 🌹ای کاش حاجت منم بسلامتی و دلخوشی براورده بخیر میشد و همسرم دوباره مثل سابق احترام خانوادمو داشت وهمینطور خانوادم احترام همسرمو مثل گذشته البته بسلامتی 😔 باهم حرف بزنن خوش باشن تا بمن هم خوش بگذره(مخصوصا با مادرم)
2731

سینشو با روغن بنفشه ماساژ بده بخور هم خوبه براش

خدای بزرگ میدونم همیشه حاضر و ناظری اما غفلت های گهگاه منو ندیده بگیر و خودت هوامو داشته باش .وامیدوارم کمکم کنی تو دلیلم رو صحیح و سالم بغل بگیرم

تست كرونا داده؟؟؟؟؟ 

محال است باراني 🌨از محبت🌹 به كسي هديه كني و دستان خودت خيس نشود! و چه زيباست بي قيد و شرط عشق 😍🥰بورزيم…بي قصد و غرض حرف بزنيم ، بي دليل ببخشيم و از همه مهم تر بي توقع به انسان ها محبت كنيم …🤗🤗
2740
دو سالشه .. الان چی بدم سرفه نکنه بچم😔

اسی جان فقط شبا سرفه میکنه؟

فقط یه صلوات 🌹ای کاش حاجت منم بسلامتی و دلخوشی براورده بخیر میشد و همسرم دوباره مثل سابق احترام خانوادمو داشت وهمینطور خانوادم احترام همسرمو مثل گذشته البته بسلامتی 😔 باهم حرف بزنن خوش باشن تا بمن هم خوش بگذره(مخصوصا با مادرم)
همین شربتو دکتر داده از وقتی میخوره سرفش بدتر شده ندادم دیگ

نمیدونم این شربت خیلی زود سرفه روقطع میکنه ومثل شربتای اموکسی کلاواینا نیست که سرفه اور باشه شاید بهش حساسیت نشون داده

2706