2737
2739
عنوان

مامانا پسرم تب داره چیکارکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 384 بازدید | 49 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تن شویه و پا شویه  دائم بکن

توی آب سرکه سیب بریز و نمک، خیلی تاثیر داره

آب سرد نباشه ، ولرم باشه، با دستمال بکش به کشاله رون پاش، و زیر شکمش، و پشت گردنش،

شیاف استامینوفن خوبه

تبش الان چنده؟ 

آب سیب بهش بده،حوله رو اب ولرم بشور ،لختش کن ،کم کم بزارش تو حوله،یدفعه نکنی شک بشه،مرتب بهش آب بده جیش کنه تبش پایین میاد....مرتب صورتشو بشور

به خودت انرژی مثبت بده،با عشق زندگی کن،آشپزی کن،بخند،برقص،ب خودت وخونت برس،ب اعضای خانواده ات محبت کن....مگه دنیا چند روزه،بیخیال شو وبگذر۰😍
2728

فقط توصیه میکنم نخواب خدایی نکرده تشنج نکنه پاشویش کن پروفن بهش بده اگه داری زود تب میاره پایین ولی بزار از دارویی که دادی چهار ساعت گذشته باشه جوراب خیس پاش کن پارچه نمدار روی شکمش بزار سیب هم تب پایین میاره اگه اشتها داره رنده کن بخوره 

چرا؟؟

بخدا دقیق یادم نی گوگل سرچ کنی میاد

به خودت انرژی مثبت بده،با عشق زندگی کن،آشپزی کن،بخند،برقص،ب خودت وخونت برس،ب اعضای خانواده ات محبت کن....مگه دنیا چند روزه،بیخیال شو وبگذر۰😍
2740

گلم خدایی نکرده تشنج میکنه باید پایین بیاریش اگه هیچی اثر نکرده شیاف دیکلوفناک کودکان بزار دیکلو ۱۰۰ یک سومشو بزار براش فوری میاره پایین 

دختر من تب که میکنه اصلا پایین نمیاد دیکلو میزارم براش

دخترم بی شک تو همان آرزوی برآورده ی شده ی منی...❤
خب یکسالونیمشه آمپول بدنیست؟

بچه منم یکسال و نیمگی تب کرد بردمش براش آمپول مقعدی زدن که تشنج نکنه .

دکتر بهتر میدونه چکار کنه

به یاد داشته باش انسانها به میزان حقارتشان توهین میکنند،به میزان فرهنگشان عشق میورزند،و به میزان کمبودهایشان آزارت میدهند

من خودم فقط با شیاف پایین مییاوردم گاهی دو سه تا هم براش میزدم از ترسم. ..تماس بگیر راهنماییت میکنن ولی به هر حال باید تبشو بیاری پایین که خدای نکرده تشنج نکنه

و اینم شاید ن دونی میگم دمای آبی که باهاش پاشویه میکنی نباید خیلی سرد باشه یکی از اقوام ما بچش تب داشت گرفت زیر آب یخ تشنج کرد 

دل مرنجان که ز هر دل به خدا راهی هست...مولانا. 
2706