2703
2553
عنوان

مامانا پسرم تب داره چیکارکنم

370 بازدید | 49 پست

ازصبح یهویی تب کرد. یکسالونیمشه. استامینوفن هرچهارساعت دادم فایده ای نداشت. پاشویه کردم. الان لخته. بازتبش پایین نیومدازساعت هفت ونیم شب شیاف گذاشتم بازم تاثیری نداشت دوباره دوازده ونیم گذاشتم الان توتب داره میسوزه چیکارکنم توخوابشم ناله میکنه سرفه ابریزش بینی هیچی نداره. صبح میبرمش دکترالان چیکارکنم بااین تب

پایین اوردن فوری تب👇

سیب ‌زمینی خام را ورقه کنید و چند دقیقه در سرکه بگذارید تا سرکه را خوب جذب کنند، سپس ورقه ها را 15 دقیقه روی پیشانی تان قرار دهید، مثل آب روی آتش است.

نترسید روزی خورشید متلاشی شود و همگی ما از سرما بمیریم ، بترسید روزی برسد که زنان بخواهند محبتشان را از مردان دریغ کنند..آن وقت همگی از سرما خواهیم مُرد..

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

تب در کودکان:

سلام. خطمی بجوشونید بچه را با ابش پاشویه کنید.

داخل اب ولرم سرکه بریزید پاشویه کنید.

زیرفون+به لیمو دم کنید بخورد.

اگر خیلی تب بالا رفت و پایین نیومد با اب ولرم+نمک تنقیه کنید.

اب سیب تازه چندین بار در روز بدید دمای بدن را به تنهایی پایین می اورد

نترسید روزی خورشید متلاشی شود و همگی ما از سرما بمیریم ، بترسید روزی برسد که زنان بخواهند محبتشان را از مردان دریغ کنند..آن وقت همگی از سرما خواهیم مُرد..
2720

تبش چنده؟

لختش نکن یهو لرز میکنه

حتما امضام رو بخون. سلام طاعات و عباداتتون قبول. این روزها ترند ترین موضوع جهان بحث جنگ فسطین و اسرائیل هست.شاید برای خیلی هاتون توی این جنگ روایت ها سوال پیش بیاد که ماجرا چیه، دعوا سرچیه و اصلا به ما چه ربطی داره.وظیفه ی ما اینجا چیه و اصلا این ماجرا ربطی به مسئله ی ظهور داره؟! شاید مادرید و یا معلمی هستید که بچه ها و دانش آموزانتون سوال میپرسن و نمیدونید باید در این مورد چی بهشون بگید.من میخوام یک دوره ی کاملا رایگان ۷روزه بهتون پیشنهاد کنم که جواب تمام این سوالهاتون رو داده.دوره از ۱۰ فروردین شروع میشه و کاملا افلاین هست. پادکست های نیم ساعته در کانال های ایتا بله یا تلگرام در اختیارتون قرار میگیره حتی اگر زمان ندارید گوش بدید خلاصه و نقشه ذهنی هم دارن.فرصت زیادی ازتون نمیگیره اما قطعا میتونه کمک کنه مرز بین حق و باطل رو تشخصی بدید و بفهمید وظیفه ی ما این وسط چیه. این دوره با زحمت گروهی از دغدغه مندان تنظیم شده به امید اینکه قدمی در جهت آمادگی در راه ظهور برداریم. بهم درخواست دوستی بدید لینک ثبت نام رو براتون میفرستم.
پایین اوردن فوری تب👇 سیب ‌زمینی خام را ورقه کنید و چند دقیقه در سرکه بگذارید تا سرکه را خوب جذب ...

سرکه میگن خطره

به خودت انرژی مثبت بده،با عشق زندگی کن،آشپزی کن،بخند،برقص،ب خودت وخونت برس،ب اعضای خانواده ات محبت کن....مگه دنیا چند روزه،بیخیال شو وبگذر۰😍
2714

تبش چنده؟ اشکال نداره دوباره شیاف بزار‌ 

ولی نوبت بعدی حداقل ۳ ساعت بعد باشه

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀

لختش نکن بچه لرز میگیره 

ببرش دکتر براش آمپول میزنن که یوقت تشنج نکنه

به یاد داشته باش انسانها به میزان حقارتشان توهین میکنند،به میزان فرهنگشان عشق میورزند،و به میزان کمبودهایشان آزارت میدهند
2706