2733
2739
عنوان

ممکنه سقط باشه؟😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 165 بازدید | 27 پست

ببین اینو تازه شنیدم خیلی عجیب بود دوستم گفت تا ماه ششم پریود می‌شده 

ولی شمابرو دکتر ایشالا چیزی نیست 

🖤🖤چه تهران چه غزه قاتل یکیست #ایران تسلیت🖤🖤🔯 فرق تفکر صهیونیستی با آپارتاید:👤 آپارتاید سیاه‌پوستان را انسان می‌دانست ولی نژاد سفید خود را برتر از سیاهان قلمداد می‌کرد.🔯 صهیونیسم کل غیریهودیان را انسان نمی‌داند بلکه حیوانات ناطق و انسان‌نما می‌داند که خدا آنها را در کنار چهارپایان برای خدمت به یهودیان خلق کرده است.🐎 در کتاب تلمود کتاب شریعت صهیونیست‌ها نطفه غیر یهودیان مثل نطفه اسب است و خانه‌هایشان حکم طویله را دارد.👥در زمانی که پیامبری که منتظرشان هستند ظهور کند هر یهودی ۲۸۰۰ برده (حیوانات ناطق) خواهد داشت.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگ درد نداری سقط نیست من دوبار سقط داشتم توی هفته۷.درد استخونامو ازهم جدامیکرد در این حد

عزییییزممممم ❤ انشاءالله شما هم به زودی فرزندت رو بغل بگیری و خاطرات تلخ رو فراموش کنی🌸🌱

2728

سلام گلی

لکه بینیهات چه رنگیه؟قرمزیاقهوه ای؟

خدایاهرکس که بچه میخوادبهش فرزندی سالم وصالح بده🙏ازدعای خیردیگران به من وهمسرهم فرزندانی سالم وصالح بده🙏اللهم صل علی محمدوآل محمد🙏🌷
اگه صدای قلبشو شنیدی مشکلی نیست، من تا یکماه مداوم شیاف میزدم دکترم گفت تا دوماه استفاده کن حتی اگه ...

انشاء الله فردا میرم دکتر صدای قلبش رو بشنوم❤

2738
شرمنده🙁 قهوه ای 

خب نگران نباش.سقط نیستش.

من خودم دوتاسقط داشتم.سقط رنگ خون قرمزه.شیاف پرژسترونت روبزار.فرداحتمابرودکترت.حتماتومطب سونومیکنه.فقط استراحت کن.استرس هم نداشته باش.

خدایاهرکس که بچه میخوادبهش فرزندی سالم وصالح بده🙏ازدعای خیردیگران به من وهمسرهم فرزندانی سالم وصالح بده🙏اللهم صل علی محمدوآل محمد🙏🌷
خب نگران نباش.سقط نیستش. من خودم دوتاسقط داشتم.سقط رنگ خون قرمزه.شیاف پرژسترونت روبزار.فرداحتمابرود ...

عزییییزممممم انشاء الله خدا به زودی یه فرزند سالم  صالح روزی ات کنه🌸🌱

ممنون از دلگرمی خواهرانه ات

عزییییزممممم انشاء الله خدا به زودی یه فرزند سالم  صالح روزی ات کنه🌸🌱 ممنون از دلگرمی خواهرا ...

ان شالله گلی🙏فدات عزیزم🌹اصلانگران نباش.تو دلیت روبسپاربه خدای بزرگ🌹ان شالله سال دیگه این موقع توبغلت هستش وخیالت جمع جمعه🌷