2733
2734
باور میکنی همینجوری گفتم 😅

پس منم بگو😁

امضامو بخونید دیگههههه.... دبیر تاریخ نیستم ولی روزی خواهم شد . در آینده ی نزدیک . 🥰انقدر بچمو دوست دارم که به دنیاش نیارم ..... از ادمای مذهبی نما که راحت دل میشکونن متنفرم ....اگه امضامو خوندی واسه خوشبختیم دعا میکنی ؟...♡... لینک ناشناس :  https://harfeto.timefriend.net/16210034327604

منم بگید

امضامو بخونید دیگههههه.... دبیر تاریخ نیستم ولی روزی خواهم شد . در آینده ی نزدیک . 🥰انقدر بچمو دوست دارم که به دنیاش نیارم ..... از ادمای مذهبی نما که راحت دل میشکونن متنفرم ....اگه امضامو خوندی واسه خوشبختیم دعا میکنی ؟...♡... لینک ناشناس :  https://harfeto.timefriend.net/16210034327604

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم بگین    

نمیدونم چرا اولین چیزی که به ذهنم رسید اینه که زود جوش میاری 😅😁

یجورایی احساس میکنم سریع بغض میکنی و ناراحت میشی ولی ولی ولی بروز نمیدی و اشکتو میزاری برای خلوتت

آدم مهربونی هستی..   خبرای خوب که میگیری حتی اگه برای خودت نباشه شدیدا ذوق میکنی

درست گفتم؟ 😅😳😌

این کاربری متعلق به چندین نفر میباشد. 
2731
2738
منم بگید لدفن

شاید حرفم خنده دار باشه چون تو اسمت خدا هست نمیگمااا

احساس میکنم انقدر به خدا نزدیکی که برای همه دعا میکنی و مستجاب میشه و همه ازت میخوان براشون دعا کنی توام بهشون میگی یکی برای من دعا کنه

آدم خوبی هستی همه دوست دارن فکر میکنم انقدر دوست داشتنی هستی که اگه کسی بخواد هم نمیتونه دوست نداشته باشه

پس منم بگو😁

خیلیییی عجولی 😂😂 فکر میکنم انقدر عجولی بجای اینکه اول نتیجه ی کار رو در نظر بگیری اول انجامش میدی 😂

آدم درستکاری هستی حتی اگه یه ملیارد جلوی پات بیفته به نیازمندا میدی 

فکر میکنم از خوبی زیاد ممکنه ضربه بخوری ولی هیچی این خصلت خوبتو از بین نمیبره که این خوبه

احساس میکنم همیشه به هر چیزی که میخوای میرسی چون براش تلاش میکنی  فکر میکنم از کوچکترین اتفاقه ...

اولی درست بوودد مرسی که گفتی:)))))

به چه زبونی باید بگم لایک نکنین دوستان؟                                                                                         بچه هایی که نهمن و سردرگمن برای انتخاب رشته، باید بهتون بگم که مام یکی دو سال پیش به هوای کباب رفتیم تجربی ولی خر داغ میکردن:|                                                                                     خانما معمولا از من میپرسن که توی سالن (سنگنوردی) خانم متاهل هم هست ؟ باید بهتون بگم خانم باردار یکی دو ماهه و خانم بچه دار هم توی باشگاه داریم . و در مورد رنج سنی، یکی از خانم هایی که دقیقا با من شروع کرد و اومد باشگاه 49 سال سن داشت الان خودش باشگاه داره:)                            دوستان خوب دقت کنین تاپیک های بنده خار دارن نه تنها اون ، بلکه پستامم خار دارن                                                                             سه نفر هستیم از سه دنیای متفاوت:)
2706