2733
2734
بچه های من جفتشون کم اشتها و کم وزن هستن یک هفته پیش بردم دکتر ، دکترشون واقعا تعجب کرد که چرا اینا انقدر کم وزن هستن براشون شربت تریز اوریکس - مینادکس و بکواکتین نوشت . الان یک هفتس دارم می گردم دیوونه شدم پیدا نمی شه که نمی شه خواهشا اگه آدرسی چیزی دارین برام بزارین
کدوم شربت ها؟

عزیزم شماره داروخونه هلی منتطقه ی محل زندگیتون رو سرچ کن
لیستشون رو دربیار و زنگ بزن اسم شربت ها رو بگو
هر جا داشتن راحت برو بگیر
آپلود عکسخدایا شکرت...دســــــــت هایت ! که مال مــن باشد هیچکـــــس مرا .. دست کم نخواهد گرفت !!!فَاللّهُ خَیْرٌ حَافِظاً وَهُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِینَ...آپلود عکسآپلود عکس رایگان و دائمی

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731
:(

الهییییییییی عزیزم
ایشالله پیدا کنی
آپلود عکسخدایا شکرت...دســــــــت هایت ! که مال مــن باشد هیچکـــــس مرا .. دست کم نخواهد گرفت !!!فَاللّهُ خَیْرٌ حَافِظاً وَهُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِینَ...آپلود عکسآپلود عکس رایگان و دائمی
مامان نی نی جان ی شماره هست 1490 مال اطلاعات داروییه زنگ بزن بپرس
خداوندا خودت مواظب فرشته های کوچولوت که سپردیشون دست من باش.خدایا خیلی دوست دارم تو همیشه و همه جا هوامو داشتی دوسسسسسسسسسسست دارم خدا
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=606981&PageNumber=1&msg=ok
مسابقه آشپزی دوستان کلوب ستاره ها - دستور غذا همراه با عکس ها- لطفا بیاین رای بدین
موضوع این هفته :کلم پلو
چقدر سخت است همرنگ جماعت شدن وقتی جماعت خودش هزار رنگ است
مامان نی نی جون داروخونه شبانه روزی پاسداران و داروخونه امید تو میدون ملت و طالقانی رو هم بزنگ

, ۲۲۵۸۸۵۴۵-۲۲۵۸۸۵۲۲ پاسداران

* داروخانه شبانه روزی نمونه طالقانی

خیابان شریعتی ، نرسیده به میدان قدس
تلفن : 22230588

داروخانه امید(ملت سابق) 22514777

عزیزم این لیست رو هم ببین
http://shahdaracaspian.ir/?g=2201
2706