2737
2739

دخترم اگه ظهر نخابه غروب دیگه ۷ به بعد خسته و عصبی و نق نقو میشه

غذا نمیخوره و بد خلق میشه.بعد با این حجم خستگی شب بازم دیر میخوابه.حدود ۱۲

خوابشم خیلی سخت و بد و بی کیفی میشه

لز خستگی زیاد نمیتونه دنج بخوابه

اگرم ظهر با هزار بدبختی بخوابونم بازم شب با چک و چونه ۱۲ میخوابه

از عید به اینور بدتر شده

شماها چیکار میکنید اخه

خسه شدم از این تایم خواب و بیداریش

صبح ساعت چند بیدار میشه؟

دچار ِ عشق ِ تو که می شوم دلم از ذوق سوت میکشد.. عجب تفاهمی داریم ما تمام ِ دغدغه ام این است زودتر به دنیا بیایی. زودتر باسواد شوی با سواد ِ عشق. تا بفهمی که جان ِ من چقدر تو را عاشق است نازکم دلیل ِ این همه رعایت ِ عاشقی ِ من حضور ِ توست جانکم. به من نگاه کن ببین چگونه دوستت دارم چگونه وقتی حتا نمیبینمت ، بیشتر دوستت دارم. از کنار ِ باغ ِ خاطراتم که رد می شوم تو بهترین خاطره از تمام ِ امسالی... عزیزکم چه خوب که هستی چه خوب که قرار است بیایی تا قاصدک بچینیم برای هم آرزو کنیم چه خوب که من قرار است مادرت باشم قرار است به جان من قسم یاد کنی قرار است صدایم کنی قرار است هزار بار برایت لالایی بخوانم تا بخوابی... و وقتی که خوابی دلشور ه داشته باشم که مبادا کابوس ببینی... قرار است برایت و ان یکاد بخوانم که چشم زخم نبینی قرار است با تو راه روم که یاد بگیری ...زمین نیفتی. و هزار قرار دیگر که فقط خدا میداند چقدر شنیدنی و ُ دیدنیست. تو از خورشید هم برای من گرم تری از ماه هم زیبا تری😍❤ ۱۴۰۰/۰۱/۲۶

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بچه من بعد از اذان مغرب میخابه ولی بهونه نمیگیره یه بالشت برمیداره میخابه صبح زودم بیداره😤😤😣😣

✋اَلسَّلامُ عَلَيْكَ يا اَبا عَبْدِاللهِ وَعَلَى الاَْرْواحِ الَّتي حَلَّتْ بِفِنائِكَ عَلَيْكَ مِنّي سَلامُ اللهِ اَبَداً ما بَقيتُ وَبَقِيَ اللَّيْلُ وَالنَّهارُ وَلا جَعَلَهُ اللهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّي لِزِيارَتِكُمْ ،✋اَلسَّلامُ عَلَى الْحُسَيْنِ✋وَعَلى عَلِيِّ بْنِ الْحُسَيْن✋ِ وَعَلى اَوْلادِ الْحُسَيْنِ✋وَعَلى اَصْحابِ الْحُسَيْن ِالهی زیارتش را دراین دنیا و شفاعتش را در آخرت نصیب مان بگردان💚
2738

من بچه هام شبها برق خونه را خاموش کنم میخوابن.بعدازظهرها هم نمی‌زارم بخوابن.

وزن شروع:70/800،وزن اولیه:68،وزن جدید:61/400،وزن 99/2/28: 61،وزن 99/3/11: 60/700،وزن 99/4/8: 58/500،وزن 99/5/5: 57/300،وزن هدف: به هدفم رسیییییییییدم.💪💪💪💪.خواستن توانستن است💪💪💪💪*با تشکر فراوان از الهه جون و سرگروه های عزیز😍😍😍

بچه های من اگه ظهر نخابن به شب نرسیده شارژشون تموم میشه و یه گوشه ای،زیر مبل،تو آشپزخونه،پشت در خونه و هرجا دنج باشه براشون خابشون میبره،در طول شبم چه ظهر بخابن و چه نخابن خیلی بیدار میشن،صبحم دیر بیدار بشن دیگه شش و نیم هفته که بیدارن

وَ قـُل رَبّ ِ اَنــزِلـنـی مُـنـزَلاً مُبارَکاً وَ اَنـتَ خَیـرُالـمُنـزِلـیـن
صبح ساعت چند بیدار میشه؟

قبل عید نه یا نه و نیم پا میشد.شبم ۱۱ و نیم میخوتبید.راضی بودم.ظهرم چرت میزد.ساعتارو کشیدن جلو انگار بهم ریخت

الان به زور ۱۰ و نیم پا میشه

منم سه سالشه دخترم صبح برای صبحونه بیدار شد باباش صبحونه خورد جمع میکنم میگیزم میخوابم بعد اونم میبینه تلویزیون و .... روشن نکردم میخوابه در اتاقشم قفل میکنم توی تایم خوابش منم کارامو میکنم و .... که ساعت دو یا سه بعد از ظهر بیدار میشه باباش ساعت ۶ میاد ناهار میخوره میخوابهتا ساعت ۹ که بره مغازه منم میرم خونه مامانم تا باباش بخوابه اخه باباش میوه فروشه تایم ناهار دیر میاد دخترم ساعا ۲ یا سه ظهر بیدار شد تا ۱۲ یا ۱۱ نیم شب بکوب بازی میکنه میایم خونه شام میخوریم میخوابیم باز شوهرم ساعت ۴ میره میدون تره بار  ساعت ۸ میاد صبحونه میخوریم میره همین چرخه الان حدود ۶ ماه رومون ثابته 

اگر ظهر نخوابه بابد مواظب باشم ۶ به بعد یه گوشه نخوابه ولی سعی میکنم ۸ بیدار باشه صبحانه بخوره وبعد از نهار هم میخوابونمش بعد از یکساعت بیدارش میکنم .اگر نخوابید میزارمش رو پام .وتا شب دوباره خسته میشه

از ساعت ۱۰ خاموشی بزنید که مجبور باشه

اصلا فرقی نداره.قشنگ پا میشه میگه نمیخوابم

امروز کلی بازی کرد.داشت نق میزد از خستگی.میگم بیا بریم بخوابیم میگه نمیخوام.الان بیداره هنوز

2706