2737
2734
عنوان

تقویم چینی تعیین جنسیت جنین

| مشاهده متن کامل بحث + 89241 بازدید | 37 پست
اینم سایت جدول چینی اما اینو بگم من هم زمان بارداریمو هماهنگ کردم باهاش هم الان بهم میگه بچه پسره ما پسر میخاستیم چون نینی اول بود اما سونو 3بعدی گفت دخمله حالا میذارم شما هم امتحان کنین http://myfitroad.com/lime/index.php/775225/lang-en
ما همچنان در اول وصف تو مانده ایم...خدای من ... شب تولد امام رضا ازشون دخترم رو هدیه گرفتم ... زیباترین حس مادر شدن 2 زمان بود اول وقتی که خداوند از درون من به کودکم روح دمید وحرکتش را باتمام وجود احساس کردم دوم زمانی بود که کودکم متولد شد و خداوند روزیش را در وجود من نهاد تا باتمام وجود احساسش کنم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام من متولد 59هستم دوتا دختر دارم یک ماه پیش ای یو ای جنسیت کردم اما نگرفت الان دارم رژیم میگیرم برای استفاده از تقویم چینی سن وچجور حساب کنم من شهریور 59هستم باید 34حساب کنم یا 35؟؟؟؟؟
2742
سلام من متولد 59هستم دوتا دختر دارم یک ماه پیش ای یو ای جنسیت کردم اما نگرفت الان دارم رژیم میگیرم برای استفاده از تقویم چینی سن وچجور حساب کنم من شهریور 59هستم باید 34حساب کنم یا 35؟؟؟؟؟
بچه ها چند جور جدول هست که به میلادیه.اینا درست نیست..باید شماره ماه ها و سن مادر همه به سال چینی باشه.
چون سال چینی قمری و شمسی اش قاطیه..هرسال یه جورره.....البته نمیشه گفت صد در صد درسته.چون فقط به مادر کار داره.ولی تا هفتاد درصد درسته.چون نتیجه هفتصد ساله.
ONLY. GOD.
2740
من که همه چپ وراست بهم میگن پسره..خودمم تاحالا خواب دیدم پسره نی نی مون..ولی فقط یه بارخواب دیدم که تاسه تابچه دارم یه دختر٧ ساله ویه پسر٣ ساله ویه دختر٥ ماهه...تقویم چینی هم میگه دختره...ولی جنسیت برام مهم نیست...مهم سلامتیشه
خدایابه بزرگیت قسم...میشه زودیه باردیگه مادربشم؟قول میدم این دفعه جبران کنم
ﺳﻼﻡ ﻣﻬﺴﺎ ﺟﺎﻥ ﻣﻦ ﺗﻮ ﺳﺎﻳﺖ ﺑﺎﺯاﺭ ﺳﺮﭺ ﻛﺮﺩﻡ ﻭﻟﻲ ﻧﻤﻴﺪﻭﻧﻢ ﭼﺮا ﻧﻴﺎﻭﺭﺩ
خدایا بی نهایت شکرت  مادران و منتظران عزیز که همیشه دعام کردین دستتونو میبوسم بازم التماس دعا دارم
2706