2733
2734
عنوان

وقتی شب به خواب می رویم..

115 بازدید | 11 پست

💦انرژی از کائنات

💥وقتی شب به خواب می رویم کالبد دوم ما از بدن خارج می شود  و در کائنات به دنبال کسب انرژی است .

در واقع ساختار بدن ما از انرژی است .

از ساعت ۱۱ شب تا اذان صبح، زمان گرفتن انرژی از کائنات می باشد.

🌴 در کتاب عبور از منطقه ۶۰ درجه زیر صفر، آمده است که؛

( در هستی نوعی انرژی وجود دارد که تحت عنوان انرژی های کیهانی از آن یاد می شود.

انرژی کیهانی، انرژی ای است که تمامی موجودات زنده به آن نیازمندند و بدون آن نمی توان به یک زندگی سالم دست یافت.)

زمان انتشار این انرژی از نیمه شب تا طلوع آفتاب است،

موجوداتی که فیزیولوژی آنها به گونه ای تنظیم شده است که بایستی شبها در خواب باشند، سخت به این انرژی وابسته اند،

👈👈 از جمله انسان. 👉👉

🎯جالب اینجاست که برای دریافت این انرژی بایستی خواب بود و در بیداری قادر به دریافت این انرژی نیستیم،

گویی کالبد دوم و صُور پنهان، این انرژی را دریافت می کنند

و سپس به کالبد اول یا جسم منتقل می کنند.

کالبد دوم در خواب به دنبال کشف جواب سوالات و کنکاش در کائنات است.🥀

کلامت و قدرت ذهنت و باور کن تا به هرچی دوست داری برسی. بهترین کتاب: ۴اثر از فلورانس اسکاول شین . 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

خیلی جالب بود ازکتابه؟؟؟

❤شهدازنده ان...علامت زنده،اثرگذاری توعالمه..‌پس این زنده صداتومیشنوه ومیتونه واسطه شه وازخداحاجتت روبخواد...باشهدا رفیق شو...اونارفیقای خوبین!راستی یه شهیدمیشناسم به نام💚سیدمجتبی علمدار💚این شهیدمستجاب الدعوه هستن امکان نداره صداشون کنی وبی جواب بمونی..هروقت دلت گرفت یه زیارت عاشورا بخون واول واخرش۳باربگویازهرا...وازسید حاجاتت روبخواه.تااینجاهم ک اومدی یادت نره یه صلوات برای امام زمانت بفرستی🥰التماس دعا💕بااحترام درخواست دوستی رونمی پذیرم لطفا درخواست ندید تا مجبورنشم باکمال احترام ردتون کنم🙏🌹

اسم کتاب رو میگید؟؟😊

❤شهدازنده ان...علامت زنده،اثرگذاری توعالمه..‌پس این زنده صداتومیشنوه ومیتونه واسطه شه وازخداحاجتت روبخواد...باشهدا رفیق شو...اونارفیقای خوبین!راستی یه شهیدمیشناسم به نام💚سیدمجتبی علمدار💚این شهیدمستجاب الدعوه هستن امکان نداره صداشون کنی وبی جواب بمونی..هروقت دلت گرفت یه زیارت عاشورا بخون واول واخرش۳باربگویازهرا...وازسید حاجاتت روبخواه.تااینجاهم ک اومدی یادت نره یه صلوات برای امام زمانت بفرستی🥰التماس دعا💕بااحترام درخواست دوستی رونمی پذیرم لطفا درخواست ندید تا مجبورنشم باکمال احترام ردتون کنم🙏🌹
اسم کتاب رو میگید؟؟😊

عبور از منطقه ۶۰ درجه زیر صفر / از دولت عشق

کلامت و قدرت ذهنت و باور کن تا به هرچی دوست داری برسی. بهترین کتاب: ۴اثر از فلورانس اسکاول شین .