2733
2734
عنوان

پسر یعنی...

323 بازدید | 19 پست

پسر یعنی...join👉 @Niniperarin❤️پسر یعنی یه اتاق پر از توپ و تفنگ و ماشین ❤️اتاقی پر از رنگهای آبی و سبز وقرمز❤️پسر داشتن یعنی کلاه و کفش های اسپرت کوچک، یعنی کروات و پاپیون و کت ها و کفشهای چرم مردونه سایز کوچک❤️پسر یعنی یه کمد پر از لباسهای پسرونه و شلوارک و شلوارهای بگی و لباسهای بن تنی و طرح بت من و انگری برد و باب اسفنجی❤️پسر داشتن یعنی مردونه دست نوازش کشیدن محکم رو صورت مادر و گفتن نازززززززززی❤️پسر یعنی تند تند بزنه رو شونه مامان و یک ریز بگه ماما ماما بعد که نگاش کنی بگه بوس و لباشو به لبات بچسبونه بعدش بگه بغل و تو محکم بغلش کنی❤️پسر یعنی دوچرخه سواری بدون ترس...❤️پسر یعنی شجاعت تکیه گاه مادر بودن....❤️پسر یعنی حس امنیت؛ یعنی کسی هست به تو نیاز داشته باشه، تو آغوشت بخوابه بدون هیچ ترسی؛ یعنی امن ترین جای دنیا آغوش پر مهر و گرم مادره❤️پسر یعنی نفس، یعنی عشق مادررررر ❤️یعنی یه  شاه پسرم دارم من، یه تاج سرم دارم من، قند و عسل دارم من، شاخ نبات و نقل تر بغل بغل دارم من....❤️پسر که داشته باشی یعنی مصرف اسفندت میره بالا، بله اینجوریاس...❤️یعنی یه تیکه ی کوچیکی از بهشت که از آسمون جدا شده و شده عزیز دل مادر❤️پسر یعنی وقتی که از همه مردهای دنیا نا امید میشی و به یه گوشه پناه میبری، یه مرد کوچولو میاد پیشت که نه شوهرته ، نه پدرته و نه برادرت. اون تنها عشق زندگیته که بادستای کوچولوی مردونه اش موهات رو نوازش میکنه و برای اینکه غصه هات رو فراموش کنی، با صدای قشنگش توی گوشت میگه : مامان، امروز موهات چقدر قشنگ شده ....❤️پسر یعنی وقتی لباس جدید میخری و میپوشی میگه مامان چقدر لباست خوشگله و وقتی موهاتو رنگ میکنی زودتر از باباش میفهمه میگه مامان موهاتو رنگ کردی خوشگل شدی🔴درسته که دختر چشم و چراغ مادره... همدم مادره، ولی پسر هم تکیه گاهه و چشم و چراغ خونه اس و خدا منو لایق پسر دونسته، و حرف آخر اینکه درسته که روز پسر نداریم،  ولی برای من هر روز، روز توئه گل پسرم👌👌👌

شب ها وقتی دستان کوچکت را در دستانم قرار میدهی و با نوازش مادرانه انگشتانم به خواب میروی،با خودم فکر میکنم...دیگر چه کسی در طول عمرت انقدر عاشقانه و بدون چشم داشت برای آرامشت تلاش میکند... بعد از این روزهای کودکی، دیگر چه کسی توی خواب محو تماشایت میشود و به رویت لبخند میزند تا آسوده بخوابی؟و من چقدر دیر میفهمم عظمت عشق مادرم را. و تو هیچ وقت نمیفهمی! هیچ وقت حجم احساس مرا درک نخواهی کرد! تو دختر نیستی! تو هیچ وقت مادر نمیشوی

🥴

به امضام نگاه نکن    میگم نگا نکن  میخوابونم دهنتا   میگم برو امضا بعدی  برو دیگه اهههه  عجب آدمی هستیا   بروو حالا چرا بین این همه امضا به امضای من زل زدی کلک  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

پسر یعنی یه موجود بی درک و بی محبت😐

نگووو. من هر دوشم دارم. هر دوشون بامحبتن. پسرم تازه احساساتی تره بخدا

شب ها وقتی دستان کوچکت را در دستانم قرار میدهی و با نوازش مادرانه انگشتانم به خواب میروی،با خودم فکر میکنم...دیگر چه کسی در طول عمرت انقدر عاشقانه و بدون چشم داشت برای آرامشت تلاش میکند... بعد از این روزهای کودکی، دیگر چه کسی توی خواب محو تماشایت میشود و به رویت لبخند میزند تا آسوده بخوابی؟و من چقدر دیر میفهمم عظمت عشق مادرم را. و تو هیچ وقت نمیفهمی! هیچ وقت حجم احساس مرا درک نخواهی کرد! تو دختر نیستی! تو هیچ وقت مادر نمیشوی

پسر یعنی کتیبه در دل سنگ ،😂

من جـایـے زندگے میکنم کہ آرزوهام غیــر ممکنہ برا بقیہ★ ... سقف خواستہ هام و آرزو هام فراتـر از آسمونہ 💌★ من شایدی تو زندگیم نیس یا حتمـا یا اصـلا ⁦❤⁩: زندگیتون پر از انرژے مثبت💕
خدا حفظش کنه واسه ت،انشاالله خوشبختی و موفقیتشو ببینی❤

ممنونم دوست عزیزم. 

خداپسرتونو حفظ كنه:)

ممنونم عزیزم

پسر یعنی کتیبه در دل سنگ ،😂

خخخخ

خدا برات نگهش داره🙂💙

ایرانم 💔🖤سراپا اگر زرد و پژمرده اییم  ولی دل به پاییز نسپرده اییم💔چو گلدان خالی لب پنجره  پر از خاطرات ترک خورده اییم😔اگر داغ دل بود ما دیده اییم🖤  اگر خون دل بود ما خورده اییم😢💔 اگر دل دلیل است آورده اییم  اگر داغ شرط است ما برده اییم😔🖤اگر داغ دل بود ما دیده اییم🖤 اگر خون دل بود ما خورده اییم😢اگر دل دلیل است آورده اییم💔 اگر داغ شرط است ما برده اییم😢💔🖤

😍😍😍😍😍😍 منم یه گل پسر 5 ساله دارم

قیافه من🔫😑😑وقتی تو تاپیک خانومای باردار میرم ... از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره 😑🔫 با هندزفری آهنگ گوش دادم بچم ناقص نشه 😑🔫تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه 😑🔫 یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه😑🔫 موز خوردم بچم نیوفته 🔫😑الویه خوردم، تخم مرغ خام توی سسش رو بچم اثر نذاره😲 حالت تهوعم قطع شده بچم نمرده باشه🔫😑 داشتم بستنی میخوردم یه تیکش افتاد رو شکمم سنگین نباشه بچم سقط بشه🔫😑😑 درو محکم کوبیدم گوش بچم پاره نشه🔫😑کشمش خوردم بچم فلان نشه . یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه . وقتی باد پرده رو تکون میده نوار سربی پرده واسه جنین ضرر نداره؟ ذراتش توی هوا معلق بشه😫😫😫بچه فامیل با لیزر اسباب بازیش نور انداخت روم واسه بچه ضرر نداشته باشه🤦‍♀️ مادرشوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی ..مگه چند روزه دیگه داری تا زایمان ؟ دوهفتمه عزیزم🔫😑😑😑                                                                                                                           
خدا برات نگهش داره🙂💙

ممنون عزیز دل

خدا همه بچه هارو برای پدر مادرشون حفظ کنه

😍😍😍😍😍😍 منم یه گل پسر 5 ساله دارم

خدا حفظش کنه گل پسررروووو

2706