2737
2734
عنوان

تزریق ژل

43 بازدید | 8 پست

سلام خوبین

من برا تزریق ژل نوبت گرفتم که برم پیش دکتر برای لب و گونه میخواستم بدونم که اگه تزریق ژل انجام بدم بعد بخوام یکم وزنمو کم کنم توی حجم ژل تاثیر ایجاد میکنه؟از بین میره؟

نه ولی از دکترت بپرس

هر روزی که میگذره با خودت قرار میذاری انتظارت از آدما رو کم‌کم، کم کنی. میبینی افاقه نمیکنه آدما رو دونه‌دونه از زندگیت کم میکنی. و این چرخه اونقدر هست که بخودت میای و میبینی نه دیگه کسی هست و نه دیگه انتظاری.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه منم زدم لاغر شدم چیزی نشد

هر روزی که میگذره با خودت قرار میذاری انتظارت از آدما رو کم‌کم، کم کنی. میبینی افاقه نمیکنه آدما رو دونه‌دونه از زندگیت کم میکنی. و این چرخه اونقدر هست که بخودت میای و میبینی نه دیگه کسی هست و نه دیگه انتظاری.
2728
نه منم زدم لاغر شدم چیزی نشد

بعد از اینکه تزریق کردی چند روز بعدش ک ورمش میخوابه خیلی تغییر میکنه با لحظه تزریق؟اخه وقتی دیدم تزریق انجام میدن خیلی خوشکل میشه ولی میگن چند روز بعد ورم میخوابه خیلی تفاوت پیدا میکنه؟

بعد از اینکه تزریق کردی چند روز بعدش ک ورمش میخوابه خیلی تغییر میکنه با لحظه تزریق؟اخه وقتی دیدم تزر ...

وای وای چمد روز باااااد میکنه هااااااااا مال من کبودم شده بود

ولی دردش خیلیه سعی کن بی حسی زیاد بزنی

2740