2737
2734

مامانایی که سیسمونی خریدین نظر بدین

من ۴ تا سرهمی و ۲ دست بادی شلوار سایز ۰ تا ۳ خریدم.

۲تا سرهمی و ۴ تا از این سه تیکه ها سایز ۳ تا ۶ خریدم ..

به نظرتون ۶ تا ۹ چند دست بگیرم؟؟

این تعداد لباس صفر تا ۳ و ۳ تا ۶ بسه؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

۶تا۹ماهم سه دست بگیر حداقل میگن این سایزخیلی بکارمیاد

یه بارفرصت وشانس زندگی تواین دنیابهت داده میشه پس همیشه درلحظه حال باش ولذت ببر.هیچ آینده ای وجودنداره..اگه میخوای روحت تازه بشه ویه حالی به خودت وبدنت بدی حتما مدیتیشن کن..امتحان کن ضرر نداره...شکرگزاری تورو توبالاترین فرکانس قرارمیده پس یادت نره هرلحظه شکرگزارباشی...کمک خواسی درزمینه آرامش ونزدیکی به خدا ومدیتیشن و جهان هستی،درحدتوانم درخدمتم..دوستون دارم دوستای من❤️💙💚💜
2731

تو بیابون که نیستی عزیزم

نیاز داشته باشی بازم میخری

بعدم رشد بچه ها با هم فرق میکنه

الان از هرکدوم ۲ دست بگیر کافیه

❌اگه به اسم کاربریم گیر بدی یعنی خوده خری🫤 ❌       اگه اون لحظه خوشحال بودی……پس پشیمونی نداره/.      پایان های تلخی را باید تجربه کنی تا به دوام نداشتن چیزهای زیبا ایمان بیاوری.       تذکر مهم:اگه تو یک تاپیک دارم تیکه پاره ت میکنم تو یک تاپیک قربون صدقه ت میرم…دادا خداوکیلی به اسم کاربریا دقت نمیکنم فکر نکنی دوقطبی ام؛خودتو …نکن برام❤️😁.    
2738

سرهمی نخر. من از هرکی شنیدم میگن به کارم نمیاد. ولی میگن از این زیر دکمه ای ها خوبه. لباس توو خونه ای بخر چون زود کثیف میکنه هی تند تند باید عوض کنی. سایز 0 نخر چون بچه زود رشد میکنه. 

خدایا شکرت تاریخ 99/11/20بی بی چکم مثبت شد😍خدا جون همونجوری که توی دلم گذاشتی به سلامت توی بغلم بذار🙏برای سلامتی بچم صلوات بفرستید❤️خدایا هرکی آرزو مادر شدن داره قسمتش کن. خدایا شکرت الان دقیقا 9هفته و 5 روزمه در تاریخ 99/12/25صدا قلبشو شنیدم(انشاالله زودی بیای بغلم😘)انشاالله قسمت همه منتظرها. تاریخ 1400/1/10غربالگری اول انجام دادم خدارو شکر همه چیز خوب بود الان دقیقا طبق سونو 12هفته 4روزم هست
سرهمی نخر. من از هرکی شنیدم میگن به کارم نمیاد. ولی میگن از این زیر دکمه ای ها خوبه. لباس توو خونه ا ...

والا من از دوستم که تازه بچه دار شده پرسیدم گفت سرهمی خیلی استفاده میشه 

2706