2737
2734
عنوان

نی نی یارا واقعا چرا به بعصیا رسیدگی نمیکنن

| مشاهده متن کامل بحث + 706 بازدید | 112 پست
بله مگه اونو ریپلای نکردی گفتی بعضی ها عقده هاشون رو اینجا خالی میکنن من اصلا با شما کاری داشتم دیدی ...

من چکارکاربرا دارم میگم چراایقدر حرف بارمن کردی من کجافحشت دادم؟

خدایا خودت برای همه ما بهترین هارورقم بزن😍♥️
ممنون عزیزم من اصلا با این خانوم کاری نداشتم استارتر رو ریپلای کردم اینو یکی دیگه شروع به فحاشی کردن

نمیدونم چرا فحشای منو نمیزاری

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ممنون عزیزم من اصلا با این خانوم کاری نداشتم استارتر رو ریپلای کردم اینو یکی دیگه شروع به فحاشی کردن

منم تعجب کردم چون‌ قبلا دیدمتون 

یا راهی خواهم ساخت یا ساخی راهم آخ😅😄                         عاقل همه را به پشم خود بسپارد🙈
2731

استار گل و دماغی عزیز شما دو تا انشان عاقل و بالغ هستید زشته صلوات بفرستید توی این ماه عزیز دم دمای اذان و افطار به همدیگه میپرید بشینید ذکر بگید تو ماه مهمونی خدا که دعوا نمیکنن

نمیشه من انگشت بزنم حالا که امضا ندارم🙊🙊
استار گل و دماغی عزیز شما دو تا انشان عاقل و بالغ هستید زشته صلوات بفرستید توی این ماه عزیز دم دمای ...

خدا شاهده من کاری به این خانوم نداشتم اون تاپیک ترکید اومد توی تاپیکای من ول کن نبود

2738
استار گل و دماغی عزیز شما دو تا انشان عاقل و بالغ هستید زشته صلوات بفرستید توی این ماه عزیز دم دمای ...

من چیزی بهش نگفتم عزیزم هرچی بارم کردن🤷‍♀️

خدا شاهده من کاری به این خانوم نداشتم اون تاپیک ترکید اومد توی تاپیکای من ول کن نبود

شما لطفا دیگه پست نذار و کوتاه بیا قربونت اونم دیگه کشش نمیده یه منت سر خواهرت بذار و کوتاه بیا 

نمیشه من انگشت بزنم حالا که امضا ندارم🙊🙊

ول کن نبودم چون بهم گفتی گه خوریش به تونرسیده وکنه ای ددصورتی من بهت بی احترامی نکردم اینم خودت میدونی...نگفتم توعقده ای هسی گفتم بعصیا عقده این بعدم بااون حرف زدم چکارش به تو!!!

سلام با هر دو هستم

دفعه بعد هر کدومتون با کوچیکترین کل کل و دعوا و بحث و توهین دسترسیتون بسته میشه حتی اگر به کسی بگیم کم شعور

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌ساعت کاریم 5غروب تا 11 شب 5شنبه و روزهای تعطیل رسمی از صبح تا 11شب بنده هستم در خدمتتون🌶
2706