2737
2739
عنوان

با همچین مادری چیکار کنم؟

247 بازدید | 18 پست

من مجردم و طبیعتا با پدر و مادرم زندگی میکنم. هر اتفاقی برام میافته مامانم سریع میره به همه فامیل میگه. اصلا حریم شخصی ندارم تو زندگیم. نمیدونم از دستش چیکار کنم. بارها آروم و با زبون خوش بهش گفتم از من جایی حرف نزن. ولی گوش نمیکنه. امروز دیگه اعصابم خورد شد جیغ و داد کردم. الانم عذاب وجدان دارم که چرا سر مادرم داد زدم. چیکار کنم به نظرتون؟

میشه برای براورده شدن حاجتم یه صلوات بفرستین؟...ممنونم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

باهم برید پیش مشاور..قطعا کمکتون میکنه

بازم انتقالم منفی شد😭😭😭                                                ادمها همه ماهند!نیمه تاریکشان را به یکدیگر نشان نمیدهند.ادمها همه ماهند😊😊
2731

بگو راضی نیستم، اگه دین داری نگو

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴
2738
مثلا خواستگار که میاد هنوز هیچی نشده میره همه جا رو پر میکنه

از ذوقشه ولی اشتباهه

تمام زندگی من ❤❤❤عشقم❤❤❤دخترکم❤❤❤من یک مادرم ❤❤❤من عاشق ترین مادر دنیام ❤❤❤منو توی تاپیک حس ششم تگ نکنید دوستان خوبم😘😘😘
2706