2733
2739

امتحاناتش چجوریع سخته؟

من وقتم کمه درسهارو هم زیاد میخونم ولی نمونه سوالات تو انترنت رو نمیتونم خوب جواب بدم

میشه رهنمایی کنید ممنون🙏🙏🙏🙏🙏🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

از راه دور دیگه 

آره من پیش دانشگاهیم درسای تخصصیم رو رفتم بزرگسالان پاس کردم 

راستش شب امتحانی خوندم و خب اشتباه بود کارم 

جزوه بنی هاشم بخون جزوه هاتو بخون ، کتاب کار بخر ، جزوه معلماتو بخون همون روز تدریس 

و نمونه سوال و رفع اشکال 

فیلمای سایت آلا هم رایگانن اگه خواستی ببینشون 

خدای خوبم؛  این شعر بخشی از احساس من نسبت به تو رو به تصویر میکشه ؛ " مرا هزار امید است و هر هزار تویی/شروع شادی و پایان انتظار  تویی  /بهارها که ز عمرم گذشت و بی تو گذشت /چه بود غیر خزان ها اگر بهار تویی/دلم ز هر چه به غیر از تو بود خالی ماند / در این سرا تو بمان ای که  ماندگار تویی/شهاب زودگذر لحظه های بوالهوسی است /ستاره ای که بخندد به شام تار تویی /جهانیان همه گر تشنگان خون من اند/ چه باک زان همه دشمن چو دوست دار تویی /دلم صراحی لبریز آرزومندی است/ مرا  هزار امید است و هر هزار "تویی"شاعر:سیمین بهبهانی
2738
از راه دور دیگه  آره من پیش دانشگاهیم درسای تخصصیم رو رفتم بزرگسالان پاس کردم  راستش شب ...

من بعداز چند سال میخوام دوباره درس بخونم و اینکه چون یک ماه قبل ثبت نام کردم حضوری نرفتم و جزوه ندارم

من بعداز چند سال میخوام دوباره درس بخونم و اینکه چون یک ماه قبل ثبت نام کردم حضوری نرفتم و جزوه ندار ...

اشکال نداره فیلمای آلا رو ببین سایتش رو برو سر بزن 

هر پایه ای که هستی فیلماشو ببین 

جزوه های بنی هاشم هم که کتابفروشیها میفروشن نمونه سوالات امتحانی با پاسخ نامه برا تمرین و اینکه بفهمی چیا مهمن خیلی خوبه 

کتاب کار هم  ماجراهای منو درسام  خیلی سبز شاید برات مفید باشن برو از سایت خیلی سبز نسخه نمونه‌اشون رو ببین اگه دیدی بدردت میخورن برا هر درس که خواستی تهیه کن 

خدای خوبم؛  این شعر بخشی از احساس من نسبت به تو رو به تصویر میکشه ؛ " مرا هزار امید است و هر هزار تویی/شروع شادی و پایان انتظار  تویی  /بهارها که ز عمرم گذشت و بی تو گذشت /چه بود غیر خزان ها اگر بهار تویی/دلم ز هر چه به غیر از تو بود خالی ماند / در این سرا تو بمان ای که  ماندگار تویی/شهاب زودگذر لحظه های بوالهوسی است /ستاره ای که بخندد به شام تار تویی /جهانیان همه گر تشنگان خون من اند/ چه باک زان همه دشمن چو دوست دار تویی /دلم صراحی لبریز آرزومندی است/ مرا  هزار امید است و هر هزار "تویی"شاعر:سیمین بهبهانی
اشکال نداره فیلمای آلا رو ببین سایتش رو برو سر بزن  هر پایه ای که هستی فیلماشو ببین  جزو ...

خیلی ممنون از رهنمایی تون 

نمونه سوال با جواب زیاد دارم میخونم انشالله موفق بشم

دعام کن خیلی واسم مهمه

خیلی ممنون از رهنمایی تون  نمونه سوال با جواب زیاد دارم میخونم انشالله موفق بشم دعام کن خیلی ...

انشالله  که حتما با موفقیت و به راحتی پشت سر بزاریشون 😍💎👍🏼 

2706