2737
2739

بچه من قیافش خیلی معمولیه پوستش سبزه س.کچلش هم کردیم تازگی.امروز تو اژانس بودم.هرچقد با ذوق راننده رو صدا میکرد محلش نمیداد اینقد دلم گرفت.البته همیشه همینجوریه بچه خوش ذوقیه و دوس داره پیش همه بره و محبت کنه اما نگاشم نمیکنن و یا میگن برو بچه.حتی یه دفعه یه شکلات دستش بود روبروی یکی از فامیلامون وایساده بود بش بده یعنی دختره اصلا نگاه بچم نکرد.بعد یه بچه تپل سفید همونجا بود همه بوسش میکردن و بش خوراکی میدادن.

کاربریcold in the kindom اقاست.حواستون رو جمع کنین.صدای زنانه میفرسته منحرفتون کنه.عکسا رو جمع اوری میکنه.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بده من بچلونمش

عزيزم چرا بچه رو كچل ميكنين اخه كناه دارن بعد لباس و درست كردن بچه خيلي تو چهرهاش تاثير داره موهاشو بلند كن و مدل بده با لباساي خوشگل

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 
بده من بچلونمش عزيزم چرا بچه رو كچل ميكنين اخه كناه دارن بعد لباس و درست كردن بچه خيلي تو چهرهاش تا ...

لباساش همیشه شیک و مارک هست.

کاربریcold in the kindom اقاست.حواستون رو جمع کنین.صدای زنانه میفرسته منحرفتون کنه.عکسا رو جمع اوری میکنه.

والا من با توحه به رفتار بچه ها بهشون توجه میکنم ،از بچه های اخمو  وپررو خوشم نمیاد ،بچه شیرین زبون دوست دارم

ا وناییی که اطراف شمان انسان نیستن عزیزم

انصاف نیست یکبار به دنیا آمدن واین همه مردن..
2738

من خودم به شخصی جز بچه های خودمون به هیییچ بچه ای هرچقدر هم خوشگل و با نمک باشه توجه نمیکنم

مگر اینکه خود بچه بیاد سراغم

فقط 17 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش اینقدر خود تحقیر نباشیم🥲.🇵🇸🫒🕊️
به کی رفته قیافه اش؟ مطمئن باش عاقبت خوبی داره در آینده. کسی پیدا میشه با جون و دل می‌خواهدش

شبیه شوهرمه

ای جان عزیزم 

من معروفم تو فامیل به دوست داشتن بچه ها

واسمم فرق نمیکنه معمولی وزیبا

بچه ها خیلی پاکن خیلییییی خوبن

و وقتی ببینم یه بچه رو تو جمع مسخره کنن یا محل ندن سریع گوشزد میکنم و دفاع میکنم ازش

خودتون به بچتون عشق بورزید نزارید هیچوقت کمبودی حس کنه

به کی رفته قیافه اش؟ مطمئن باش عاقبت خوبی داره در آینده. کسی پیدا میشه با جون و دل می‌خواهدش

بچه تا بزرگ بشه هزار مدل میچرخه.بچه منم زشت نیس در اینده میدونم خیلی بامزه میشه.اما الان که تو دنیای کودکانس دلم میگیره خب

مهم طینتش هس که پاک و مهربونه

درخواست دوستی قبول نمی‌کنم || کاربر گرامی، اینجا یه سایت تبادل نظر عمومی هس نه چت شخصی و هرکس میتونه به هر پستی ری‌اکشن بده. پس اگه به پستت توی یه تاپیک ریپلای زدم، نگو: «با تو نبودم. مخاطبم استارتر بود» این حرف خیلی مسخره است.
شبیه شوهرمه

بادر کن عاقبت خوبی داره. ولش کن مردم از اول سفید و تپل دوست داشتن. درست بچه دلش میگیره بزرگ بشه. من سفید بودم بلور. خواهرم سبزه. خواهرم هنوز میگه من رو هیچ کس قبول نداشت. دلش پر. ولی شوهرش دوسش داره. 

2706