2733
2739
عنوان

لطفا راهنمایی کنین+عکس

193 بازدید | 19 پست

سلام خانما،من یه پسر دوسال و سه ماهه دارم یدونه روی یکی از گوشاش،چهارتا دونه از دستاش،چهارتا هم روی پاش از اینا دراومده اول ابکی هستن بعد میترکن و خارش دارن پسرمم میگه درد میکنن از وقتی دنیا اومده این سومین باره اینطور میشه نمیدونم اسمشون چیه و باید چیکارکنم اگ اطلاعی دارین راهنمایی کنین مرسی🙏

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2731

وا ببر دکتر

دوستان تو تلگرام کانال مذهبی دارم ممنون میشم اگه حمایت کنین @mahdaviat_313_mahdi           اجرتون با امام زمان عج 😊چـادری اگر هستم،لباس های قشنگ هم دارم،غروب جمعه اگر دلم میگیرد،شادی ها و دیوونه بازیای دخترونه ام سرجایش است،سر سجاده اگر گریه میکنم!گاهی هم از ته دل میخندم شایدجایم بهشت نباشد!اما چادر من بهشت من است 🥰خدایا دوستت دارم💕💕
2740

وای وای وای چه بد حتما ببر دکتر😭😭😭😭

اگه رفتی دیگه تو کوچه ما نیا!....                              چون می‌دونی کینه ایم تو ام می‌خواستم دیگه ببین چه دیوی بشم! برای رسیدن به آرزوهام دعا کنید⁦♥️⁩🌹
2706