2737
2734

همش من و جاریم باید کارها رو بکنیم و خانم رو برا خوردن صدا کنیم.مادرشوهرمم از ما توقع داره.به اون هیچی نمیگه حتی برادرشوهرم بش گفت چرا کمکشون نمیکنی اینا بچه کوچیک دارن.گفت فکرنکن ازدواج کردی چیزی عوض شده اما فقط خودش و مامانش خندیدن

کاربریcold in the kindom اقاست.حواستون رو جمع کنین.صدای زنانه میفرسته منحرفتون کنه.عکسا رو جمع اوری میکنه.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

وای حرصم در اومد تو هم خاستی غذا درست کنی صداش کن بگو میشه بهم کمک کنی مثلا برنجو درست کنی 

یا میشه من جارو بزنم شما گردگیری کنی که منم بتونم به کارای دیگم برسم 

به یاد داشته باش انسانها به میزان حقارتشان توهین میکنند،به میزان فرهنگشان عشق میورزند،و به میزان کمبودهایشان آزارت میدهند

اشکال داره

خب شماهم کار نکنین

یا فقط در حد یه سفره چیدن کمک کنین

شما هم کار نکن بذار مادرشوت تنها کارا رو کنه دخترش که ببینه مادش دست تنهاس خودشو میکشه بهم کمکش میده

اتفاقا دیشب من بلند نشدم.مادرشوهرم همه ظرفارو شست عذاب وجدان گرفتم.البته قبلش من کلا سفره رو انداخته بودم و جمع کرده بودم.خانم و شوهرش خوردن و رفتن بیرون

کاربریcold in the kindom اقاست.حواستون رو جمع کنین.صدای زنانه میفرسته منحرفتون کنه.عکسا رو جمع اوری میکنه.
2706