2733
2734

پنج ماه از زایمانم میگذره ترکای شکمم قرمز مونده باروغنم چرب میکنم ولی فایده نداره 😫😫چیزی هس که بزنم سفید بشه 

اگ ابنجوری قرمز بمونه که خیلی بده 😣😰

من موقع بارداریمم چرب میکردم ولی بازم ترک خورد

🧚‍♀️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740
نگران نباش،خودش سفید میشه. شکمت چی.کوچیک شده؟ منم ۴ماهه زایمان کردم،انگار یکی هم تو شکمم مونده

اره کوچیکه خداروشکر پوست شکمم افتاده نشده 

مال بعضیا رو دیدم افتاده شده 

ولی همین ترکاش سفید نمیشه خیلی بده 

🧚‍♀️

اتفاقا تا قرمزه میتونی کاریش بکنی روغن بزن بره ...بایواویل خوبه

خدایا شکرت برای همه ی چیزایی که به من دادی💞                   خدایا به همسر مهربونم کمک کن و پسرم رو در پناهت حفظ کن و سایه ی پدر و مادرم رو از سرم کم نکن💖                                

ای وای از همینه بارداری خوشم نمیاد... من باردار نشدم ولی یه مدت هی چاق و لاغر شدم رون هام ترک داره الان😭

اما ترک کلا همینه اولش قرمزه بعدش کم کم قرمزیش میره خودش

اونقسمت از پوست از بقیه ی جاها سفید تر میشه و باعث میشه جاهای دیگه پوست یکم تیره نظر بیاد

نگران نباش،خودش سفید میشه. شکمت چی.کوچیک شده؟ منم ۴ماهه زایمان کردم،انگار یکی هم تو شکمم مونده

وای من هم سر پسرم همین بودم. 8 سال پیش زاییدم. تا رژیم نگیری کوچک نمیشه. مگر اینکه با شیر دادن لاغر شب. من شیر هم ندادم خیلی

2706