2733
2739
عنوان

پاگشای برادرشوهر

332 بازدید | 16 پست

دوستان من سه ماه عقد کردم از ماه اول هر چند وقت یکدفعه همسرم میگفت برادرم میخواد پاگشامون کنه.منم تشکر میکردم،ماه اول گذشت عید شد همه مارو دعوت کردن جاریم بهم گفت مهمونیا پشت هم شده بعدا میخوام دعوت کنم منم تشکر کردم.چند وقت پیش همسرم گفت میخوان ماه رمضان دعوت کنن تا چند شب پیش برادر شوهرم گفت با این شرایط کرونا اشکال نداره دعوتتون کنیم؟!منم گفتم نه عجله ای نیست.بخدا بحث من دعوت نیست.چون واقعا اهمیت نداره برام اما بنظرتون این رفتار جالبه؟!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همون بهتر دعوت نکنن 

منو دعوت کرد نشوند رو موکت برنج خشک با مرغ داد تو گلومون موند 

زنیکه😒

تو خواب دیدم مثل قدیم 😔 داره بهم میخنده زهرا (س) ... زخم منو رها کنید ... خودش میاد میبنده زهرا(س)😭
2731
فک کنم منظور اسی اینه ک اگر میخان دعوت کنن هی نگن و اینقدر طول ندن

شاید شرایطشو نداشتن 

ولی خاستن یاد اوری کنن ک ب فکر هستند 

بعدم از خداش باشه تو این وضعیت🤣

میدونم روسیام 😔من اگ بی وفام😭ولی عشقم اینه عاشق این‌آقام ❤یاامام رضا عاشقتم آقا🤍
2738
 حالا اگه می خوان دعوت کنن چرا هی میگن ،،و انجام نمی دن 

یکبار میگن اخه مهمونیا پشت هم شده.یکبار میگن کار پیش اومد‌من مشکلم دعوت نیست و توقعی هم ندارم.اما واقعا هی بهم میگن حس خوبی ندارم

خدا رحم کنه مگه یه دعوتی چیه که اینقدر اینور اونورش میکنن و حی میگن

بحث من هم همینه‌.میگم که هر وقت خواستن دعوت کنن انقدر گفتن نداره‌.بعد بحث کرونا خب همه خونه ی مادر همسرم جمع میشن کرونا باشه اونجا هم هست.

2706