2733
2739
عنوان

خیانت در دوران بارداری

217 بازدید | 7 پست

علت اینکه آقایون در دوران بارداری خانم خیانت میکنند چیه 

برای اینکه خیانت نکنند در دوران بارداری چیکار کنیم 

لطفا اگر راه حل و پاسخ دارید بگید 

به حرص ار شربتی خوردم مگیر از من که بد کردم بیابان بود و تابستان و اب سرد و استسقا.                                                                                 سرباز نبودیم کاش سربار هم نباشیم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

تو فکر نباش به این چیزا بدم فکر نکن .به نظرم بیتوجهی نشه به خاسته هاشون واگرم مشکل هست ارتباط جنسی در بارداری  به طریقای  دیگه دلشون رو بدست بیارین .از اینده قشنگتون باهم حرف بزنید .و اینم بدون مردی ک داتش خراب باشه بارداری فقط براش یه بهانه است وگرنه نرد خوب تو هیچ شرایطی خیانت نمیکنه .

تو فکر نباش به این چیزا بدم فکر نکن .به نظرم بیتوجهی نشه به خاسته هاشون واگرم مشکل هست ارتباط جنسی د ...

قبول دارم

به حرص ار شربتی خوردم مگیر از من که بد کردم بیابان بود و تابستان و اب سرد و استسقا.                                                                                 سرباز نبودیم کاش سربار هم نباشیم 

من فکر میکنم درصد خیلی کمی در این شرایط خیانت میکنن 

دوستانی که شوهرشان  دست بزن داره ،فحاشی و بددهنی می‌کنه         مردای که دارند ولی خسیسن و خرج نمیکنن       اونایی که رفیق بازن بیشتر وقتشان بیرون خونه هستند      و یا خانواده شوهر دخالت میکنند     کسانیکه همسایه براشون مزاحمت ایجاد می‌کنه       برای حل این دغدغه ها میتوانید                                          خواهر گلم برای مشاوره هیچ هزینه ای از شما دریافت نمیکنند           ........ فقط خانمهای متاهل که برای حل مشکلاتشان به هر جایی مراجعه کردن و همه راههای پیش رو و پیشنهادی امتحان کردکردن .ولی متاسفانه موفق نشدن  ...‌‌‌‌‌.....؟؟؟؟.                        پاسخگو هستیم ..‌.........
2738