2737
2734
عنوان

چطوری چند ساااال عقد می مونید؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 482 بازدید | 48 پست

من بابام خسیسه برام جهاز نمیخره! برا همین طول کشیده 

نه میتونم بمونم اینجا نه میزارن که برم خونه خودم.. خیلی حس بدیه

خوشبحال اونایی که عقدشون کم بوده و با جهاز خوب رفتن خونشون

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2 سال و چند ماهه که عقدیم شوهرم دوروز بعد عقدمون رفت سربازی تامین چند ماه پیش الانم رفته آموزشی برای شغلش که میخواد نظامی بشه سومم اینکه پول نیس منتظر واممونیم 

🥰 ممنون میشم واسه اینکه زودتر بریم سر خونه زندگیمون دعا کنید برامون 🙏هیچوقت به خدا نگو مشکل بزرگی دارم... به مشکلات بگو خدای بزرگی دارم... :)

اخه اول منار رو میدزدن بعد چاه رو میکنن 

اقا نه درسش تموم شده،نه سربازی رفته،نه کار داره،نه پسانداز داره ولی براش زن میگیرن  

از اون طرف خانم نه خونه داری بلده،نه به بلوغ فکری رسیده،نه درسش تموم شده ولی براش زن میگیرن  

دیگه تو بهترین حالت ممکن دوران عقد باید یکسال باشه 

اگه طولانی تر بشه،میشه ابزار عذاب طرفین

خدایگان غلط املایی هستم.سیاست خیلی کثیفه،اینو وقتی عضو شورای دانش اموزی مدرسه بودم فهمیدم  🥺😂نی نی سایت کجاست؟جاییست که کاربرانش حجاب اجباری را مفید و واکسن اجباری را مضر میدانند،در این سایت هرچند سرکاربران در زندگی خودشان است اما در خصوص تعداد فرزندان و سن ازدواج سایرین نظر میدهند من همونیم که نه مذهبیا قبولم دارن نه غیر مذهبیا،نه چپیا باهام راه میان نه راستیا منو بیشتر دوست داشته باشید✌️🥲😂#درحال_مبارزه_باوسواس #درحال_مبارزه_بافشارخون✌️کمی عکاس،مقداری اهل مطالعه و به مقدار لازم ادویه😐😂❤️عه آلوئه عههه آلبالوئهههه  
2728
سربازی عروسی خونه کار پیدا کردن پسر اینا فک کنم

بنظرم کسی که فکر کرده باید ازدواج کنه باید شرایط اولیشو هم سنجیده باشه نه که حالا که عقد کرده فکر سربازی رفتن و خونه خریدن باشه، 

از من میشنوی نذار اصلا به سال بکشه اگر هنوز چند ماهه

اره بدع

۵.۶ ماهه

میش شمام دلیلتونو بگید؟

بعضیا مث بستنی عروسکی ان                                                   فقط ظاهرشون خوبع😐😒
2738
فامیلای ما یه هفته قبل از عروسی عقد میکنن ولی یک سال و نیم نامزد میمونن

بازم نامزد موندن بهتراز عقده

چون اگر خدایی نکرده متوجهم شدن به درد هم نمیخورن و رابطشون اشتباهه راحتتر جدا میشن و منطقی تره تا عقد

چون عقد زن و شوهرن راحت نمیتونندجدا شن و باید هی کنار بیان با خوب و بد هم

بازم نامزد موندن بهتراز عقده چون اگر خدایی نکرده متوجهم شدن به درد هم نمیخورن و رابطشون اشتباهه راح ...

آره نظر منم همینه

من لبخندت رو میبینم، نه به هم ریختگی دندون هات رو. ناراحتیتو‌ میبینم، نه خط اخمت رو. نفس کشیدنت کنار خودم رو میبینم، نه قوز دماغت رو. انگشت های زیبات رو میبینم، نه خشکی دستات رو. من خوبیات رو جوری میپرستم که ویژگی های پایین ترت جایی تو قلبم ندارن. جوری دوستت دارم که هیچکس تاحالا نداشته.-نایلی ///// دوسدارم‌ نگات کنم ، تا که بیحال بشم / دل بدم به خنده هات ، سپر بلات بشم / تو حصار بغلت زندگی به کاممه / همه چیت مال منه سندش به ناممه   دیووووونه
سربازی عروسی خونه کار پیدا کردن پسر اینا فک کنم

خوب اول کاراشو بکنه بعد اقدام کنه برا ازدواج چرا اینقد هولن🤣

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    
2706